Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 12 of 12
    Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Thumbs down Au puso si digi!

Dupa 8 luni de asteptari[pt rec digi tv]m-au sunat de la rcs-rds craiova,ca a sosit rec-ul si trebuie sa facem un contract,sambata au venit l-am incheiat. Asta-seara urma sa primesc receiverul,si culmea nici din firma RCS-RDS nu mai raspunde nici persoana de contact.Nu as fi facut public cazul,dar simteam nevoia sa raspund unora care ma acuzau de propaganda pro rcs-rds in defavoarea romtelecomului,care si ei au puso mai cu varf.ce mai e corect in romanica noastra?.....90% sunt hotarat sa-l anulez contractul,dar si 10% inseamna totusi ceva!sper pana vineri s-o rezolvam.

Platinum member Expert
    Posts Thanks / Likes

pai de astă seara pana acum nu a trecut nici o zi..............mai asteapta si tu o zi,o saptamana,doar ai asteptat 8 luni nu.....soo

Junior Member Teacher
    caras-severin[Ţuică County] noua regiune a tarii
    Posts Thanks / Likes

fati sharing si ai scapat de probleme
    FORZZA MILAN-FORZZA ARMATA ULTRA-FORZZA LUPII GALBENII.......FUCK THE SYSTEM

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Arrow reply

Quote Originally Posted by laur21 View Post
    pai de astă seara pana acum nu a trecut nici o zi..............mai asteapta si tu o zi,o saptamana,doar ai asteptat 8 luni nu.....soo
    sa vina si peste o saptamana[dar marti au zis k vor fi la my ] nu-i problema,dar dc nu raspund la telefon macar 3 sec.....................iar in legatura cu sharingul e o problema mai delicata ,caderi de tensiune f dese .intreruperi de net,la fel pot fi si la pers care imi da l...a.dar cu un apc-ups pot vede un meci cap-coada
    Last edited by s_e_n_z_o; 2nd August 2011 at 20:33.

Platinum member Expert
    Posts Thanks / Likes

Eu zic ca nu au receptoare

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Arrow reply

dai si note inteligentule?de corectat ai facut-o.prostul nu e prost destul daca nu e si fudul.asta meriti .
    Last edited by s_e_n_z_o; 2nd August 2011 at 21:04.

Platinum member Expert
    Posts Thanks / Likes

moo senzo dă un zapping pe forum si vezi cati useri se plang(eau) ca au facut contract si au trecut luni de zile si nimic receptor........eu sper sa nu te afli printre ei,iti doresc o rezolvare rapida

Inimos din cale afara Expert
    Posts Thanks / Likes

eu cred ca receptoarele au aparut... si mai cred ca trebuie un pic de rabdare....
    Oamenii se nasc si mor, fara ca macar sa aibe idee unde se afla cu adevarat si care e sensul existentei.

Platinum member Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by s_e_n_z_o View Post
    dai si note inteligentule?de corectat ai facut-o.prostul nu e prost destul daca nu e si fudul.asta meriti .
    zi-mi ca nu vorbeai cu mine

Moderator Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

bun, si cu ce dracu a pus-o digi ? ca nu m-am edificat.
    yada yada

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Arrow sal

zi-mi ca nu vorbeai cu mine
    nu ,dar cineva a gasit sa corecteze ce am scris.atunci am revenit si l-am sters. COSTELO pentru mine digi au fost prompti,corecti,tarife normale,si fara penalizari.acu au crezut de cuviinta,ca trebuie sa-si mai aduca aminte ca sunt si ei tot romani
    Last edited by s_e_n_z_o; 3rd August 2011 at 05:34.

Banned Teacher
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Fac cinste !

moo senzo dă un zapping pe forum si vezi cati useri se plang(eau) ca au facut contract si au trecut luni de zile si nimic receptor........eu sper sa nu te afli printre ei,iti doresc o rezolvare rapida
    Hai ma Nene Laure, ca fac cinste, esti cel mai simpatic de pe forumul asta, ajuta-ma si pe mine sa prind canalele de pe Focu...pardon UPC Direct, numa' alea de pe Thor,un Jim Jam ceva ,si-ti promit ca nu te(va) mai stresez cu Sportklubu' (ce pacat ca doar Fishing&Hunting e "liber" acolo,pe 11.0747...)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)