Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 8 of 8
    Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Toate meciurile amicale la DigiSport

Postul RCS-RDS va transmite testele granzilor şi ale altor formaţii din Liga 1 programate īn cantonamentele din Austria şi Estonia.

Liga 1 se mută īn străinătate īn următoarea lună pentru a pregăti sezonul viitor. DigiSport s-a mişcat rapid īn această perioadă şi a adjudecat deja cele mai tari "amicale" ale verii. Postul RCS-RDS va transmite din stagiul austriac testele a nu mai puţin de nouă formaţii: Steaua, Dinamo, Rapid, Vaslui, CFR Cluj, U Cluj, Timişoara şi cele mai importante partide de la Pandurii şi Astra. Īn total peste 40 de meciuri vor putea fi urmărite īn direct, iar īn prezent se poartă negocieri pentru a lua īntīlnirile şi altor formaţii din Liga 1.
    DigiSport va transmite "amicalul" de lux al Stelei cu Ajax, programat pe 13 iulie, dar şi alte confruntări tari ale granzilor cu formaţii care participă anual īn Champions League şi īn Europa League, precum Rapid - Panathinaikos, pe 11 iulie, sau Vaslui - Spartak Moscova, pe 10 iulie.

Partidele campioanei Oţelul, care va efectua un stagiu de pregătire īn Olanda, nu au fost cumpărate pīnă īn acest moment de nici o televiziune.

Cele mai importante "amicale" ale verii:
    Data Meciul
    23 iunie Steaua - Zestafoni
    23 / 25 iunie Rapid - Karpatī Lvov
    25 iunie Steaua - Frankfurt
    27 iunie Rapid - Maccabi Haifa
    28 iunie U Cluj - Victoria Plzen
    29 iunie Rapid - Austria Viena
    2 iulie U Cluj - Karpatī Lvov
    2 iulie Dinamo - Basel
    4 iulie Dinamo - Maccabi
    4 iulie U Cluj - Neftchi Baku
    5 iulie Vaslui - Sparta Praga
    6 iulie Rapid - Wisla Cracovia
    6 iulie Dinamo - Emiratele Arabe Unite
    6 iulie U Cluj - Gaziantep
    9 iulie Rapid - Genk
    10 iulie Steaua - Bursaspor
    10 iulie Vaslui - Spartak Moscova
    11 iulie Rapid - Panathinaikos
    13 iulie Steaua - Ajax
    14 iulie Rapid - Mainz

sursa gsp.ro
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

foarte bine

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

S-au mai laudat odata cu meciurile stelei! Din cate observ este publicat de gazeta lu` voiculescu si scrie Postul RCS-RDS, asa ca imi pare mai mult o incercare de discreditare, in cazul in care si de data asta se adevereste a nu fi in curtea lor amicalele stelei!
    loto

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Arrow sal

mai tari amicalele decat liga1,,, super.poate intra si digi sport 3 in cursa!

gigij56
    Guest

Smile

Quote Originally Posted by gabitzu_ionescu View Post
    S-au mai laudat odata cu meciurile stelei! Din cate observ este publicat de gazeta lu` voiculescu si scrie Postul RCS-RDS, asa ca imi pare mai mult o incercare de discreditare, in cazul in care si de data asta se adevereste a nu fi in curtea lor amicalele stelei!
    acolo se pare ca totul e selectat foarte atent ...
    e un lucru bun daca digi ne da ceva fotbal

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

OOO da . Bine ca nu se trasmite campionatul si vedem amicalele Hai sa fim seriosi, daca ne intereseaza amicalele , e clar ca ne intereseaza si campionatul. Nu mai fiti atat de ipocriti.... Pretul intradevar este nemeritat , dar asta este alta poveste...

Goin' Ape Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by privitor View Post
    OOO da . Bine ca nu se trasmite campionatul si vedem amicalele Hai sa fim seriosi, daca ne intereseaza amicalele , e clar ca ne intereseaza si campionatul. Nu mai fiti atat de ipocriti.... Pretul intradevar este nemeritat , dar asta este alta poveste...
    Stai linistit o sa vezi si campionatul ... pana la urma se va intelege cineva cu Dragomir ... e in interesul ambelor parti ... sigur nu la pretul cerut de Becali de 40 de milioane ... eu cred ca undeva pe la vreo 20 maximum 30 de milioane

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Nexxus View Post
    Stai linistit o sa vezi si campionatul ... pana la urma se va intelege cineva cu Dragomir ... e in interesul ambelor parti ... sigur nu la pretul cerut de Becali de 40 de milioane ... eu cred ca undeva pe la vreo 20 maximum 30 de milioane
    Eu sunt foarte linistit.... . Eu vroiam sa accentuez ipocrizia. Cum poti spune ca "mai tari amicalele decat liga1,,, super". Este foarte bine ca televiziunile nu au intrat in jocul lui Dragomir , pana la urma tot va transmite o televiziune, cine ? ramane de vazut....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)