Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 61
    Banned Friend
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Atentie la Dl Alcatel

Atentie la Dl Alcatel

Salut,dupa indelungi chibzuinte,( nu-mi place sa fiu ,,turnator") vreau sa va aduc la cunostinta ce-am patit eu, pt. ca voi sa nu faceti ca mine.Pe scurt la Dream, am facut imprudenta de a lasa user si parola standard.M-am trezit cu liniile furate de un anume ZMETEA MX,care mai apoi a devenit Alcatel, iar pe Sateliti.info este mr.Ciutura!
    Va dati seama ca m-am invatat minte, mi-am anuntat partenerii sa-si schimbe C-urile ,mi-am parolat solid DM-urile , dar am pierdut multi parteneri, care probabil au crezutca eu le fur linii.
    V-am spus asta pt.ca sa aveti grija, si fiti atenti la astfel de specimene ca cel de mai sus

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

Default ce face foametea de linii din unii...

asta e ultimul lui pm...

Salut,ti-am transmis linia ,te-am vazut conectat, dar la tine intuneric! Dupa cum ai vazut, am fost un Domn , pot spune pe forum cum intrasesi la mine in Dreambox, si ai luat liniile pe care le aveam,dar sper ca o sa-ti revii si o sa dai o linie valabila. Nu te santajez, dar sper ca ai inteles aluzia. Merci, numai bine!

daca nu il trimiteai aveai si acum linie....ai vazut ce am in ale mele..ce draq sa fac cu liniile tale ma?

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Iote! Astia fac schimb de experienta!

Banned

Posts Thanks / Likes

Tiganiile de pe alte forumuri pastratile acolo .

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Lasa userii in pace. Ce ai cu ei? Posteaza unde le place mai mult si mai mult!

Banned

Posts Thanks / Likes

Sincer nu ne prea intereseaza ce se intampla pe Pubela.info sau pe alte siteuri de genul asta.

Aici lumea e corecta .

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ********* View Post
    Aici lumea e corecta .
    Asa crezi tu. Mi-am luat o teapa de la unu. Dar nah, ce sa faci. Fiecare padure are uscaturi.

căutător pe gugăl Expert
    Posts Thanks / Likes

Pe orice forum sant tepari... Lasa oameni sa scrie - asa iti dai seama care sant sau nu corecti...
    Din această dilemă nu puteţi ieşi... Am zis!
    I.L. Caragiale - O scrisoare pierdută

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

Default shtartrecule

Crapa inima in ei ca le-am luat parolele de la forum ....parca le-am luat banii din portofel...
    Starule daca vrei sa sti de ce v-am ars tot forumul ala de 2 lei a fo pt ca am zburat din el fara motiv 2 luni.cu Rdi nu am nimic si tomas asta sa nimerit sa pice la mine in scanner ca multi altii probabil si de aici si cam toti de pe s.info dar nu m-am legat de cfg de la noi....cu tomas asta a fost o greseala ca am zis hai ma ca e romani si i-am pus o linie de la mine..(nu i-am luat linii) si cand a picat serverul ...papa-lapte a inceput cu amenintari ca sa ii dau linie de la mine...ceva normal avand in vedere ca linia mea o deskidea si pe M*sa.
    Toate cele bune si daca vrei linii de la mine ..PM

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

tu nu esti in stare sa te legi bine la sireturi si crezi ca poti hackui un server ... stai linistit ca nimeni nu baga in seama aberatiile tale si sper ca si moderatorii acestul forum sa-si dea seama rapid de caracterul tau si sa te zboare rapid si de aici .
    Last edited by stargate99ro; 28th May 2011 at 11:01.

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

De ce sa-l zboare ? Daca se supara si ia parolele si de pe acest forum ?
    Alcatel , vezi ca te banara aia. Oricum asta nu-i o problema pentru tine , ca deh ... rezolvi imediat cu accesul.
    Ia sa te vedem , cite minute iti trebuie sa dai jos forumul ala de 2 bani. Arata-ne ce poti

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

Ce imi place cand unii pun turnulete la coliba si spun ca de acum locuiesc in vila

căutător pe gugăl Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by alcatel View Post
    Crapa inima in ei ca le-am luat parolele de la forum ....parca le-am luat banii din portofel...
    Starule daca vrei sa sti de ce v-am ars tot forumul ala de 2 lei a fo pt ca am zburat din el fara motiv 2 luni.cu Rdi nu am nimic si tomas asta sa nimerit sa pice la mine in scanner ca multi altii probabil si de aici si cam toti de pe s.info dar nu m-am legat de cfg de la noi....cu tomas asta a fost o greseala ca am zis hai ma ca e romani si i-am pus o linie de la mine..(nu i-am luat linii) si cand a picat serverul ...papa-lapte a inceput cu amenintari ca sa ii dau linie de la mine...ceva normal avand in vedere ca linia mea o deskidea si pe M*sa.
    Toate cele bune si daca vrei linii de la mine ..PM
    Mare branza facusi... gasisi cativa baieti sa i-ti probeze softu' si le furasi parolele... Oricum marea majoritate le testeaza pe virus total sau alt scaner on-line de virusi..
    Si apropo nu ma intereseaza liniile si sharingu' - am abo. la Focus si DigiTv
    Din această dilemă nu puteţi ieşi... Am zis!
    I.L. Caragiale - O scrisoare pierdută

Banned Teacher

Posts Thanks / Likes

alcatel , tot banat esti
    In concluzie , nu forumul e de 2 bani. Ti-au dat aia exact ce meriti :

Strajernic Expert
    Posts Thanks / Likes

Ce sa faci mo daca nu asa cum zice....haker...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)