Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 3 of 3

Thread: Ozoon

Senior Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Ozoon

Ma luam si eu de pe acest forum si am folosit pe DM800 pe rand GeminiProject, DreamElite, Newnigma si credeam ca ce am eu e cel mai bun.
    Pana cand un om batran mi-a zis STOP, pune Ozoon! Acum cred ca Ozoon e cel mai bun. De ce: boot cel mai rapid, nu apar timpi de asteptare indiferent cate programe am lista, un skin HD simplu, elegant si RAPID, stabil, update-uri dese si constante facute in background.
    De ce nu vorbiti si de Ozoon? Dupa ce am incercat restul, eu zic ca merita mai multa atentie din partea pasionatilor de aici.
    Last edited by cde34; 12th May 2011 at 13:56.

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

asa ziceam si eu, le-am testat pe toate ... inclusiv oozoon ... aseara am descoperit Nemesis 2.2 ... super imaginea ... skin complet pt ce am nevoie ... zapping rapid !
    Cand esti mort , nu stii ca esti mort . E greu doar pentru ceilalti !
    La fel si cand esti prost ...
    __________________________________________________ _____________________________________________

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Pentru DB 800hd eu zic ca merita sa incercati Merlin2 Excalibur. Cred ca le-am incercat pe toate si la ora actuala este cea mai rapida imagine, cu o calitate buna pentru canalele SD, update la zi, foarte stabila. Topul meu la aceasta data este:

1. Merlin2 Excalibur
    2. Newnigma2 3.2
    3. OoZoon

Primele doua imagini imi recunosc Hdd-ul extern cu cele doua partitii ( una ext3 linux si una ntfs windows) astfel incat am acces la el prin reteaua locala.

Numai incercand va puteti opri la o imagine sau alta, care sa corespunda asteptarilor voastre.
    DM 800;VU+UNO/TRIAX TDS 110 MULTIFEED 5W/4W-0.8W/1W-4.8E-7E/9E-13E-16E-19.2E + TRIAX TDS 64 - 39E

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)