Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 3 of 3
    Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Default Iphone 3GS cu Nokia BH-505 => combinatia perfecta

cu rezulta combinatia perfecta pentru un sunet curat. Mi-am pairuit aseara iphone-ul cu castile Nokia BH505,am bagat niste flacuri, va zic sincer, n-am avut ocazia sa aud un sunet perfect curat! incredibil! am un orgasm auditiv
    Castile le-am folosit pana acum pe un HTC Touch Cruise, se aude ok dar nu ca iphone-ul, nu se compara! Sunt cele mai bune casti bluetooth, cu o redare super, pe langa asta si in convorbire se aud super, o singura problema, daca e mult zgomot in exterior microfonul iti capteaza mai mult zgomotul din exterior, dar in rest n-am nimic de reprosat

Platinum member Expert
    Posts Thanks / Likes

acum trebuie sa intelegi ca sunetul se cripteaza /decripteaza la nivel de bluetooth .
    daca vei incerca o pereche de casti (pe fir) performante vei ramine si mai placut surprins...
    stringe banul pt ip 5 ...gurile rele zic ca va veni cu un controller de sound apropiat de x-fi ul lui creative ...atunci sa te tii de auditie mai faina...
    eu nu reusesc sa ma inteleg cu playerul lui iphone...dar voi cauta o aplicatie mai bizuita ...vazusem la un momentdat ceva facut de rusi...mai caut si discutam

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

am ascultat cu niste casti Senheisser si am ramas si mai surprins, se aude impecabil

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)