Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 163
    iphone unlocker Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Real-Barša >>>pronosticuri>>>

Parerea mea ca real o va musca si acasa:

1-3

L.E. Mie personal mi-ar placea una manita mas!
    Last edited by harry75; 16th April 2011 at 21:44.
    If you want unlock your iPhone contact me.

Nobody is Perfect
    I am Nobody

Espa˝a Teacher
    Posts Thanks / Likes

Un 4-2 pentru Real cum suna. Cred in o victorie a MADRIDULUI .... O sa fie o mare lupta sigur.

iphone unlocker Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by stroia74 View Post
    Un 4-2 pentru Real cum suna. Cred in o victorie a MADRIDULUI .... O sa fie o mare lupta sigur.
    Speranta moare ultima.

Nobody is Perfect
    I am Nobody

Fan Barca Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by stroia74 View Post

Salut

da mare lupta dar vedem dupa meci care pe care

Visca Barša

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

2-4 pt Barcelona

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Mi-s prin Zona......doar ca uneori nici eu nu mai stiu unde sunt
    Posts Thanks / Likes

1-0/2-1 Ptr Madrid! ca sa ma risc mai mult pot spune un 2-0 ptr Madrid.......

Silver Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default derby

Derby adevarat,nu ca pe meleagurile noastre,in fine sa revenim spectacol va fi de nota 10+,cat despre rezultat cred ca va fi egal,putin poate mai mult spre REAL

om fain' Expert
    Posts Thanks / Likes

Default 1-1

Intradevar frumos meci,mingea nu a avut timp sa se plictiseasca

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Antifotbal - FOTBAL 1-1 , toti madrilisti nu intelegeau unde se joaca , nu le veneau sa creada ca joaca acasa si se apara un joc intreg . E rusinos sa joci asa acasa , marele Real nu s-a aparat niciodata pe Bernabeu , dar na cu Mourinho antrenor asta e: spectacol 0000000000000.

Nu sunt fan echipelor din Spania dar Barca e singura equipa care mai joaca fotbal in ultimii ani.
    Cred ca renunt sa ma mai uit la fotbal , e un circ slab.

Sal

Member Mentor

Mi-s prin Zona......doar ca uneori nici eu nu mai stiu unde sunt
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by lore View Post
    Antifotbal - FOTBAL 1-1 , toti madrilisti nu intelegeau unde se joaca , nu le veneau sa creada ca joaca acasa si se apara un joc intreg . E rusinos sa joci asa acasa , marele Real nu s-a aparat niciodata pe Bernabeu , dar na cu Mourinho antrenor asta e: spectacol 0000000000000.

Nu sunt fan echipelor din Spania dar Barca e singura equipa care mai joaca fotbal in ultimii ani.
    Cred ca renunt sa ma mai uit la fotbal , e un circ slab.

Sal
    1.nu sunt eu mare microbist dar sa spui ca Madridul, de data acesta s-au aparat intreg meciul ptr mine inseamna ca chiar nu intelegi tainele acestiu spectacol numit fotbal.
    2..."cu Maurinho antrenor asta e" acest antrenor e mai periculos decat cel mai veninos sarpe..... (vezi finalul Ligii BBVA!)
    3.aici ai dreptate, Barša a demonstrat ce e fotbalul ca spectacol incepand cu 2009, practic Messi poate juca si singur impotriva Realului....
    4.Inainte sa renunti de tot sa mai urmaresti vreun meci, totusi, ultimul meci sa fie din liga romaneasca, sau macar sa vezi vreo conferinta de presa a lui nea mitica....

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by DINUS View Post
    1.nu sunt eu mare microbist dar sa spui ca Madridul, de data acesta s-au aparat intreg meciul ptr mine inseamna ca chiar nu intelegi tainele acestiu spectacol numit fotbal.
    2..."cu Maurinho antrenor asta e" acest antrenor e mai periculos decat cel mai veninos sarpe..... (vezi finalul Ligii BBVA!)
    3.aici ai dreptate, Barša a demonstrat ce e fotbalul ca spectacol incepand cu 2009, practic Messi poate juca si singur impotriva Realului....
    4.Inainte sa renunti de tot sa mai urmaresti vreun meci, totusi, ultimul meci sa fie din liga romaneasca, sau macar sa vezi vreo conferinta de presa a lui nea mitica....
    1. Am jucat ceva fotbal la viata mea , junior la Poli , si acum joc in liga3 in Portugalia de placere
    2. Nu contest calitatile lui Mourinho ca manager , dar eu ma uit la fotbal ca la un spectacol si vreau sa iti spun ca toate echipele antrenate de Mou fac cele mai multe faulturi si joaca numai pentru rezultat .( nu ca ar fi rau , dar personal nu imi place , sint patroni de club care prefera sa termine pe locul 2 dar sa vada ca echipa joaca fotbal meci de meci ).
    3. Cea ce multa lume nu stie este ca in 2010 sau castigat 160 miliarde de dolari din pariurile legate de fotbal , nu stiu ca Mourinho si Olegßrio Benquerenša ( cel care l-a ajutat anul trecut in semifinala Inter -Barca ) au avut multi ani un restaurant impreuna aici in Portugalia.
    Mourinho e un fost profesor de educatie fizica care e o persoana inteligenta ( a fost traducatorul si secundul uni mare antrenor Boby Robson ) , si stie sa isi vanda foarte bine imaginea . Ai sa vezi ca nu ramine niciodata la o echipa dupa ce cistiga o liga Campionilor sau cind stie ca nu are sanse , e bine sa iesi cind ai valoarea sus si sa iti pastrezi "aura" de invincibil.

Ceea ce vreau sa spun cu punctul 3 , e ca suntem niste mascarici care ne uitam la meciuri care multe dintre ele au fost hotarite inainte sa inceapa . ( ex: goluri care sint date si mingea nu a intrat , fault care nu e , 11m date si nedate ).
    Pina nu vor introduce proba video si al 4-lea arbitru, vor domnii "lorzii" si banutul lor in acest sport, nu au interes sa fie probat video cum ar fi la fotbal american sau rugby.

Oricum in liga1 ai circ garantat si pe teren si in afara lui , este un fel de emsiune obosita data zilnic gen : Iri , Querida , Pepe , 0TVsi alte oboseli ce fac rating in Romania .
    In Romania si multe alte tari se promoveza prostia si incultura , sportul si sportivii sint mercenari sau slugile televiziunilor sau celor care platesc.

Cum am spus , prefer sa fac eu sport si sa ma simt bine si sa vad un film bun sau un Animal Planet si sa imi educ fetita in sensul asta.

Scuze ca am scris atitea dar e o opinie personala si doar atit , fiecare e liber sa vada si sa creada ce vrea ( pina la urma inca sint foarte multi care cred ca SUA au invadat Irak pentru eliberarea po....tie ) .

Merci

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Mda,mare dreptate ai "lore",mi-a placut postul tau,felul de a gandi, de a privi si a vedea ceea ce trebuie pt ca multi privesc si nu inteleg nimic,se vede ca traiesti intr-o alta tara decat Romania.Traim in afara Romaniei si incepem dupa o vreme sa gandim ca ei,dar,iti ia ceva vreme;de exemplu eu(fan Barcelona)imbrac tricoul Barcelonei,ies pe strada si nimeni nu ma baga in seama,nu se uita urat,nu ma injura si pe strazile Madridului n-ai cum sa intalnesti numai suporterii lui Atletico,majoritatea sunt cu Real.La inceput mi-a fost frica dar...am uitat ca ma aflu intr-o tara cat de cat civilizata si daca Spania e o tara "cat de cat" civilizata atunci ce putem zice despre mama noastra Romania?
    Salutari!
    Last edited by mishuiv; 19th April 2011 at 13:38.

Espa˝a Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default FINAL DE LA COPA DEL REY Real - Barca

Un 2-1 pentru Real

iphone unlocker Expert
    Posts Thanks / Likes

Castiga barša 2-0.

Nobody is Perfect
    I am Nobody

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Real-barca 3-1

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)