Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 8 of 8

Thread: Digi tv alba

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Digi tv alba

Cei din alba, care vor sa-si ia in viitorul apropiat digi mergeti in centru la incomex(langa domo) nu mai asteptati dupa rds, firma care-si bate joc de clienti.Is disperat am platit de 3 saptamani in avans si tot nu au venit receptoare. Am fost azi la Incomex si aveau kituri complete la pretu oficial de 280 RON .

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Am luat eu azi dimineata de la Mirosat cu 2.320.000 receptor de Digi TV fara programare si am si luna in curs gratis,m-am pacalit ca daca ma duceam pe 2 decembrie cei de la Mirosat imi dadeau toata luna decembrie moka

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Este careva din alba care sa-mi confirme daca a luat in ultima luna de zile receptor de la rds? ca poate imi da asta teapa ca zice ca nu are

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Ma intreb oare...nu fac ceva sefii cu baiatul ala de la rds alba,atata scarba pe fata lui nu am mai vazut de mult la cineva.
    De aia e platit sa raspunda urat la clienti si sa-i ejecteze din magazin?

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Default BUNA

ASA ESTE CU NESIMTITUL DE VINZATOR.
    si eu am patito cu el dar sa indoit la 200 mii lei (vechi)si mi-a dat conserva pe loc,oricum in decembrie am sa ai fac o surpriza: il voi filma cu o camera ascunsa sa vedem cum se simte NESIMTITUL ?dar pot sa mai dau si alte ex de spaga care se cere(SI PRIMESC) in ALBA-IULIA(cetate)

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Default BUNA

ASA ESTE CU NESIMTITUL DE VINZATOR.
    si eu am patito cu el dar sa indoit la 200 mii lei (vechi)si mi-a dat conserva pe loc,oricum in decembrie am sa ai fac o surpriza: il voi filma cu o camera ascunsa sa vedem cum se simte NESIMTITUL ?dar pot sa mai dau si alte ex de spaga care se cere(SI PRIMESC) in ALBA-IULIA(cetate)
    numai bine PAPI

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

iTI DAU DREPTATE MAN! EU PE PILE SI CUNOSTINTE AM PUTUT LUA KITUL IN IULIE,DAR INAINTE CU 3 SAPTAMANI,M-A PURTAT NESIMTITUL DE LA RDS ALBA NUMAI PE DRUMURI.
    NU STAU IN ALBA,ASA CA MI-A FOST FOARTE GREU.iMI TOT SPUNEA SA VIN MAINE SI UITE ASA AM FOST FRAIERIT 3 SAPT.nICI NU SE UITA LA MINE CAND VORBEAM CU EL.PROST CRESCUT ,CE MAI!
    DUPA ACEEA AM APELAT LA CINEVA SI CAND A VAZUT CA NU-I MERGE CU MINE MI-A FACUT CONTRACT.
    ATENTIE!
    ASTA NICI NU MAI VREA SA FACA MOMENTAN CONTRACTE DIGI TV PE MOTIV CA NU MAI ARE RECEPTOARE! ASTA-I SCUZA?
    CRED CA PANA LA URMA LUCREAZA PT CONCURENTA,CRED CA E DE LA FOCUS...."Nesimtzitul de la RDS Alba"

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Pana acum de cand a aparut digi am luat si io de la asta(de fapt de la rds asta e doar un angajat care pateaza prestigiul firmei) vreo 10 kituri(nu pt mine ci pt consateni de-ai mei ca sa nu mai faca atatea drumuri pana in alba din cauza nesimtitului asta) ca io mi-am luat la inceputul lui ianuarie `05 si pana acuma cum credeti, ca mi-a dat ca sa nu mai astept atata ,ii lasam ori bani ori ii luam ceva la pachet si ii puneam acol sub masa dar acuma m-am scarbit si nu i-am mai dat nimica si imediat a schimbat si el placa ,m-a facut sa astept pana acuma 3 sapt si numa dea dracului cred ca mi-a facut si precontract ca a stiut ca se ieftinesc receptoarele ,ca l-am intrebat daca pot plati la om abonamentu din diferenta aia de 15 $ si a zis ca nu se poate. Si asa ma tot intreaba omu la care trebe sai duc antena in fiecare sapt daca nu au venit.Daca nici saptamana asta nu-mi da antena(de fapt antene se vede ca are dar zice de fiecare data ca nu are receptoare pt ca probabil alea le tine ascunse pe undeva) sun la bucuresti sa vad ce zic aia ,chiar nu au venit receptoare la rds alba de o luna de zile.PS papi te sustin abia astept sa dai fatalitatea la nesimtit daca e nevoie vin si io sa te sustin, fac si io un `pachet` sa fie mai pe fata luarea de mita

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)