Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 16 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 231
    Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Va rog cititi, aici nu se sterge!!

Intrebam...si, normal, asteptam un raspuns!

Discutam si incercam sa o facem liber..

Ne indoim in legatura cu anumite lucruri si apare, inevitabil, nesimtitul...

Orice facem, trebuie ca Big Brother, asemeni unui bazoi, sa se bage in discutie, cu tupeu nemarginit, fara rost, stricand topicul, ducandu-l in absurd, dupa care, ca un caine credincios, inchide topicul.

Vad ca multi dintre voi chiar va place sa v-o traga, ba chiar il sustineti. Sa inteleg ca RDI a ajuns un club al baieteilor cu orientari interzise de Biblie...

E ciudat ca Fanta, desi a spus ca e indignat de faptul ca moderatorii, desi au fost atentionati, continua sa stearga, editeze sau inchida topicuri, dupa bunul lor plac si fara vreo explicatie, nu renunta la acestia.

De aici rezulta ca, indivizii isi pot face, in continuare, mizeria pe care ei o numesc moderare. Se poate intelege ca, indiferent de cine va deveni moderator, va fi SI din gasca lor, a celor care vor sa impuna smartul si iphone la statut de

In ultimele zile, s-a editat/sters si inchis mai multe topicuri decat in tot acest inceput de an...orice discutie care-i deranja era imediat incalcita de ei, apoi degenera si, normal, inchisa...

M-am saturat de ei! Va rog sa nu-i mai votati! Stim toti care sunt acei EI! Daca Fanta ne-a dat aceasta ocazie, hai sa profitam de ea. Asa cum RDI_Romana a devenit liber, tot asa se poate intampla si cu celelalte forumuri/sectiuni...O sa vedeti ca va veti putea exprima liber, cu opinii pertinente, fara a fi stresati, apostrofati sau jigniti pentru ca opinia voastra nu concorda cu a lor...

Rusine, Dinu Patriciu RUSINE
    Salut Prieteni!

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

gepeto, esti moderator, intra in topicurile alea sterse si vezi cine pe cine jigneste; iti aduc aminte ca m-ai jignit si nu ti-am sters; tocmai tu te-ai gasit sa vorbesti de jignit? de cand esti tu o autoritate morala (ca vad ca in asta vrei sa te erijezi)?
    o seara buna! ma duc sa ma uit la plesu si liiceanu (doi moderatori de offtopic....)
    SHALOM

Platinum member Expert
    Posts Thanks / Likes

Default sti ca ai zilele numarate blana

ciudata campanie electorala iti faci stergand in stanga si-n dreapta,daca asa crezi ca atragi voturile userilor .....succes,ai noroc ca te-a numit fanta moderator la rdi-mobile by default altfel ramaneai un simplu user....
    ps. sti ca la offtopic dupa alegerea noilor moderatori o sa ai acelasi sfarsit ca spanyboy la cat de iubit esti de useri si pun pariu ca nici un moderator no sa se bage la atacurile impotriva ta
    numai bine
    Last edited by laur69; 13th March 2011 at 23:36.
    ----------------------------------------------

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

greseala a fost sa alegeti moderatori cu limba maro si moderatori fara femeie
    5W-4W-3,1E-5E-9E-10E-13E-16E-19.2E-39E-42E-45E-46E-52E

Digi Cablu/Digi Satelit Extra complet/Tivusat/UPC Optim HD
    ATX-91 + LNA177
    Yagi 3elemente vertical + dipol deschis orizontal @10m 87.5-108.0 FM
    My Youtube channel

Administrator Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by laur21 View Post
    ciudata campanie electorala iti faci stergand in stanga si-n dreapta,daca asa crezi ca atragi voturile userilor .....succes,ai noroc ca te-a numit fanta moderator la rdi-mobile by default altfel ramaneai un simplu user....
    ps. sti ca la offtopic dupa alegerea noilor moderatori o sa ai acelasi sfarsit ca spanyboy la cat de iubit esti de useri si pun pariu ca nici un moderator no sa se bage la atacurile impotriva ta
    numai bine
    Taci din gura ca spanyboy avea dreptate in privinta lui.

Quote Originally Posted by isr2002 View Post
    gepeto, esti moderator, intra in topicurile alea sterse si vezi cine pe cine jigneste; iti aduc aminte ca m-ai jignit si nu ti-am sters; tocmai tu te-ai gasit sa vorbesti de jignit? de cand esti tu o autoritate morala (ca vad ca in asta vrei sa te erijezi)?
    o seara buna! ma duc sa ma uit la plesu si liiceanu (doi moderatori de offtopic....)
    Esti penibil @isr2002. Mai ai sa ne spui ca-l iubesti!

Paraca ati fi in filmul ala cu orbul si surdul.Va completati de minune.
    MAGAZINE ONLINE LA CHEIE - DEMO - WWW.DIGICART.RO - Magazine online la cheie in 24 de ore, sisteme de plata integrate, module de curierat integrate.

Platinum member Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Danni_X View Post
    Taci din gura ca spanyboy avea dreptate in privinta lui.
    toti aveau dreptate in privintza lui asta nu face din spanyshit un erou
    dar deviem de la subiect

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Va rog, pe toti, sa purtam un dialog civilizat, pentru a nu le da apa la moara si a nu avea probleme.
    Multumesc anticipat.
    Salut Prieteni!

Administrator Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Eu chiar n-am jignit pe nimeni.
    Sau da?
    Prin simplul fapt ca am scris aici? Mai stii..
    MAGAZINE ONLINE LA CHEIE - DEMO - WWW.DIGICART.RO - Magazine online la cheie in 24 de ore, sisteme de plata integrate, module de curierat integrate.

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by isr2002 View Post
    1. NU sunt moderator acolo...
    2. NU aveam acces ca altii, unii moderatori sunt mai ADMINI decat altii...
    3. Daca nu te simti vizat, de ce ne deranjezi? Sau faci parte din gashca aia care intra doar pentu a devia subiectul si a-l duce intr-o infundatura?
    4. Din punctul meu de vedere, ar fi bine sa te uiti la ei NON-STOP, poate inveti si tu ceva. OFF...
    5. Te rog, pe viitor, evita acest topic deoarece NU te priveste si noi refuzam sa discutam cu tine. Daca insisti, dovedesti ca am avut dreptate.
    Cine se scuza, se acuza
    O seara placuta
    Salut Prieteni!

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Ati inceput si aici circul , nu era de ajuns pe offtopic ? Mereu aceiasi si aceiasi reclamagii ....

Reclamagii de profesie .

Astept sa ma acuze gepeto de tot ce m-a acuzat in 400 de scrisori pe care i le-a trimis lui Fanta si Fanta le-a aruncat la gunoi . Astept sa zica ca eu ii blochez IP-urile si nu poate scrie pe forum, saracul martir erou , astept sa spuna ca eu ii fac cine dracu mai stie ce .

Gepeto , esti GRAV . Esti maniac si paranoic . Ai facut pestitii , siteuri , scrisori cu sutele catre Fanta , nu te-a bagat nimeni in seama , acum faci iar scandal si valuri poate poate .

Cred ca cel care **** frisca esti tu ...

P.S. Ce titlu patetic , parca te milogesti de cineva sa iti acorde atentie ...

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

macar f*t* ceva
    5W-4W-3,1E-5E-9E-10E-13E-16E-19.2E-39E-42E-45E-46E-52E

Digi Cablu/Digi Satelit Extra complet/Tivusat/UPC Optim HD
    ATX-91 + LNA177
    Yagi 3elemente vertical + dipol deschis orizontal @10m 87.5-108.0 FM
    My Youtube channel

Platinum member Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ********* View Post
    Ati inceput si aici circul , nu era de ajuns pe offtopic ?
    oare de ce s-a mutat offtopicul la rdi-romana?

Banned

Posts Thanks / Likes

Asteptam sa deschida threaduri si scrisori pe toate sectiunile forumului , sa fie un caca total peste tot .

Data trecuta cand a deschis scrisori pentru Fanta a deschis 400 . E problema undeva mai sus de ureche .

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Asta-i parerea ta despre mine. OK!
    Dar ce cauti pe acest topic? Te simti si tu ca si amicul tau?
    Daca ai bun simt, PLEACA de pe RDI
    Du-te Esti in Franta, stai acolo si pe internet Nu mai intra pe aici
    Sau, macar, ai demnitate si recunoaste! Ai gresit, noi te iertam
    Dar recunoaste Recunoaste si cere-ti scuze

Quote Originally Posted by ********* View Post
    Ati inceput si aici circul , nu era de ajuns pe offtopic ? Mereu aceiasi si aceiasi reclamagii ....

Reclamagii de profesie .

Astept sa ma acuze gepeto de tot ce m-a acuzat in 400 de scrisori pe care i le-a trimis lui Fanta si Fanta le-a aruncat la gunoi . Astept sa zica ca eu ii blochez IP-urile si nu poate scrie pe forum, saracul martir erou , astept sa spuna ca eu ii fac cine dracu mai stie ce .

Gepeto , esti GRAV . Esti maniac si paranoic . Ai facut pestitii , siteuri , scrisori cu sutele catre Fanta , nu te-a bagat nimeni in seama , acum faci iar scandal si valuri poate poate .

Cred ca cel care **** frisca esti tu ...

P.S. Ce titlu patetic
    Salut Prieteni!

Banned

Posts Thanks / Likes

gepeto esti patetic si trist .
    Nu imi dau seama cum incerci sa vorbesti dupa ce faci tot tambalaul asta pe sectiunea asta serioasa . Nu ai pic de rusine de useri ?

Offtopic e o cocina , dar nu trebnuie sa aduci cocina aici si pe toate sectiunile . Cine intra aici intra sa citeasca ceva ce il intereseaza nu sa iti vada tie debordarile frustrate .

Ai respect pentru sectiunea fanion a RDi : RDI-ROMANA

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)