Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 3 of 3

Thread: digi

Burtos Expert
    Posts Thanks / Likes

Receptoare digi,libere de contract,pentru meseriasi,scumpe pentru oameni de rand de pe acest forum.

Relati PM

Piciul

Domnilor aceste receptoare,trei la numar sant libere de contract sau pe intalesul celor care imi scriu pe PM,cu predare de contract.
    Sant receptoare cu ceva zgarieturi,nu sant noi,sant functionale 100% nu sant ale mele,eu personal nu mai detin nici un abonament oficial in Romania datorita calitatilor foarte bune in receptionarea acestora.Pretul lor este stabilit de proprietari nu de mine,asta daca santeti dezamagiti la aflarea lui.

Pentru cei care imi scriu pe PM si restrictioneaza primirea pesajelor mai bine nu mai imi scrieti,mai am doua bucati

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by piciul View Post
    Receptoare digi,libere de contract,pentru meseriasi,scumpe pentru oameni de rand de pe acest forum.

Relati PM

Piciul

Domnilor aceste receptoare,trei la numar sant libere de contract sau pe intalesul celor care imi scriu pe PM,cu predare de contract.
    Sant receptoare cu ceva zgarieturi,nu sant noi,sant functionale 100% nu sant ale mele,eu personal nu mai detin nici un abonament oficial in Romania datorita calitatilor foarte bune in receptionarea acestora.Pretul lor este stabilit de proprietari nu de mine,asta daca santeti dezamagiti la aflarea lui.

Pentru cei care imi scriu pe PM si restrictioneaza primirea pesajelor mai bine nu mai imi scrieti,mai am doua bucati
    Ai mesaj pe PM!

Burtos Expert
    Posts Thanks / Likes

Astazi s-a dat si cel cu doua cartele,a mai ramas 1160

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)