Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 6 of 6
    Junior Member Master
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Pt EL RUMANO Noi Romanii TREBUIE sa fim UNITZI!!!!!!

Haidetzi sa salvam Sharingul

Salut stiu ca Orgoliul este o boala pacatoasa,totushi eu la 36 ani am invatzat sa las de la mine,fratzilor suntem romani ,haidetzi sa aratam shi noi lumii odata shi odata ca suntem unitzi ,am auzit de server shi m-am bucurat enorm,nu am aderat la el pt ca nu am net,totushi ma bucuram ca o parte din noi vedem ce altzii nu vad decat daca platesc bani grei,noi avem un salariu de mizerie deci singura posibilitate era acest server,daca eu m-am bucurat ca voi vedetzi deshi eu nu am posibilitatea sa vad pt ca nu am net acasa ar trebui sa va dea de gandit,daca eu m-am intristat ca nu mai exista ar trebui sa va dea de gandit Din tot sufletul vreau ca acest SERVER sa revina,lasatzi la o parte Orgolile shi haidetzi sa ne unim

EL RUMANO vei ramane pt noi acelashi Roman care nu uita de tara lui natala,itzi multumesc in numele meu shi cred in al tuturor care s-au bucurat de card sharing>Haidetzi sa dovedim Lumii intregi ca noi Romanii stim sa ne unim atunci cand vrem,apelez la acea parcela din sufletul vostru care nu a fost intinata de orgolii,cine a greshit sa ishi ceara scuze,cine nu a greshit sa lase de la el,noi Natia Romana nu va muri niciodata,ASHA SA VA AJUTE DUMNEZEU IN SUFLET SHI GANDIRE

PT CONFORMITATE ROWAREZ(CORBUTZ CEZAR MANASE)

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Adevarat , RoWarez , insa unii useri sunt de toata groaza , in prostia lor se tin de tine ca scaiul , si de ei se ineaca oameni bineintentionati ca Elrumano si altii ..

Invidia e mare din pacate , sa stii

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

@zerawor
    sint de acord cu tine!
    o seara placuta
    In dragoste,razboi si Romania totul e permis!

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

@all
    sunt si eu de acord
    Cu toate ca nu inteleg ce interese au unii din membrii de pe acest forum si mai ales ce doresc
    f11

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Default Pt. ElRumano!

El Rumano a facut ceea ce unii dintre noi nici macar n-au visat. A facut asta pt. toti, nefacind nici o exceptie de la regula. Insa interesele unora si in speta a unor bisnitari de carduri, oameni de doi bani care se uita numai la propriul buzunar, a facut ca noi toti cei care am putut beneficia de facilitatile cardsharing-ului sa nu mai vedem nimic. Eu personal il rog pe aceasta cale sa nu uite ca peste tot sunt si oameni de nimic lichele, si sa tina cont doar de masa mare de doritori de la noi si care cred, ca toti cei care au beneficiat de serviciul sau tin sa-i multumeasca. Eu personal ii multumesc si il rog atit pt. mine cat si pt. ceilalti sa faca un efort si sa treaca peste nesimtirea acelor indivizi si sa ne ajute din nou. Multumesc.

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Si eu sint de acord cu tine , e pacat ca mai avem si noi citeva elemente care probabil vor sa distruga o alianta care nu trebuie in nici un fel distrusa.

Oseara placuta familiei
    Ghostbrain

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)