Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 26
    Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Toate amicalele la DigiSport

Postul aparţinnd RCS&RDS a achiziţionat cele mai tari amicale ale iernii

DigiSport s-a mişcat rapid n intersezon şi a reuşit deja să achiziţioneze cele mai tari amicale ale iernii. Postul va transmite n direct meciurile a nu mai puţin de 7 echipe din Liga 1: Steaua, Dinamo, U Craiova, CFR Cluj, U Cluj, Pandurii şi FC Braşov!
    Eurosport va transmite turneul Copa del Sol, la care va participa anul acesta echipa lui Şumudică. Programul n-a fost ncă stabilit, dar Rapidul va avea adversari tari, printre participante numărndu-se Rosenborg, Valerenga, Spartak Moscova, Wisla Cracovia, Şahtior sau FC Copenhaga. n sfrşit, meciurile lui Gaz Metan Mediaş din cantonamentul din Turcia vor fi transmise de GSP TV.

sursa : http://www.gsp.ro/gsp-special/media/...le-221517.html
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes
    .

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

tu cine crezi ?

e de ajuns sa te gandesti la un mic Digi Sport vs Dolce Sport si-ti dai seama singur

Banned Teacher
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

ba tata ,dar sunt amicale de clasa 1
    ce draqu sa vezi la asemenea meciuri cind ai nostrii nu sunt in stare sa joace un meci oficial cum trebuie,parerea mea este ca Digisport arunca banii degeaba pe aceste meciuri

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

super, desi sunt CRAIOVEAN inrait (tin cu ''Univ'', nu sunt oltean'') o sa merg sa le fac galerie lui Sumudica si ai lui. Copa del Sol e o competitie de iarna foarte apreciata. anul trecut nea Mircea Lucescu trebuia sa joace finala cu COPENHAGA dar sa amanat
    Oltenia, Eterna Terra-Nova
    Un cantec are astazi si-n priviri
    Hai Universitatea! Hai Craiova!
    Tu, Campioana unei mari iubiri!

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by sifo View Post
    ba tata ,dar sunt amicale de clasa 1
    ce draqu sa vezi la asemenea meciuri cind ai nostrii nu sunt in stare sa joace un meci oficial cum trebuie,parerea mea este ca Digisport arunca banii degeaba pe aceste meciuri
    Cata dreptate ai...
    Nici o echipa nu joaca mai nimc ,cu jucatori ce sunt interesati doar de salarii,si cu presedinti ce sunt interesati da magarii...

f11

om fain' Expert
    Posts Thanks / Likes

Smile

Quote Originally Posted by maistorul View Post

thread-ului ala ai sint zilele numarate

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Smile C.m. Handbal masculin exclusiv la dolce sport ?

Campionatul mondial de handbal masculin conform softpedia ar fi la dolce sport .ce informatii aveti ?

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Este exact la fel ca si cu amicalele echipelor romanesti din iarna. Ce pot sa va spun este ca TVR nu a sublicentiat inca nici unei televiziuni aceasta campionat. Si inca ceva: daca digi va dori neparat sa ia acest campetitie, o va face.

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by sfetnic View Post
    Este exact la fel ca si cu amicalele echipelor romanesti din iarna. Ce pot sa va spun este ca TVR nu a sublicentiat inca nici unei televiziuni aceasta campionat. Si inca ceva: daca digi va dori neparat sa ia acest campetitie, o va face.
    minciuni scruntate spuse de tine.. CAMPIONATUL MONDIAL DE HANDBAL MASCULIN ESTE EXCLUSIV LA DOLCE SPORT.. a aratat si promo.. asa ca digist fiind numai spune minciuni

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by il fenomeno View Post
    minciuni scruntate spuse de tine.. CAMPIONATUL MONDIAL DE HANDBAL MASCULIN ESTE EXCLUSIV LA DOLCE SPORT.. a aratat si promo.. asa ca digist fiind numai spune minciuni
    prietene, nu te ataca asa tare...nu am spus ca nu o sa-l ia ci ca nu s-a semnat inca. probabil ca o sa-l ia, adica aproape sigur avand in vedere faptul ca Dolce prin Telesport are o relatie f buna cu cei care sublicentiaza. Si inca ceva, nu am mintit niciodata pe acest forum, dar probabil ca prea tanar fiind aici nu ai de unde sa stii, Si pe copilasi nu te poti supara cand spun prostii, asa ca te iert.

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Default no title

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by darkwings View Post
    Dar nu spun ca va fi in exclusivitate. E posibil sa faca exact ca la campionatul feminin. Meciurile nationalei sa fie pe TVR 2 iar restul pe Dolce.

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

Thumbs down rdi=digisti

prietene, nu te ataca asa tare...nu am spus ca nu o sa-l ia ci ca nu s-a semnat inca. probabil ca o sa-l ia, adica aproape sigur avand in vedere faptul ca Dolce prin Telesport are o relatie f buna cu cei care sublicentiaza. Si inca ceva, nu am mintit niciodata pe acest forum, dar probabil ca prea tanar fiind aici nu ai de unde sa stii, Si pe copilasi nu te poti supara cand spun prostii, asa ca te iert.
    nup de data asta sunt achizitionate direct

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

sursele mele sunt mai bune prietene si iti spun ca meciurile Romaniei vor fi la dolce sport..tot eu am anuntat si pe boompedia .. florinho12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)