Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16

Thread: Digi Film

Drunk Shadow Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default Digi Film

Ce se mai stie de Digi Film mai ramane data de lansare 31 decembrie cum se spunea in ceva post?

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

este corect, 31 decembrie 2012

serios vorbind acum, chiar crezi ca sunt atat de dobitoci (nici macar eu nu-i cred in stare) sa lanseze un canal de revelion ?
    Last edited by Betesig; 27th December 2010 at 19:04.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Da, da, ramane cum am stabilit.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

si totusi...........

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by d3sc3nt View Post
    si totusi...........
    La anu si La multi ani!

Junior Member Teacher
    UNDEVA PRIN ..STRAINI...pe langa studiorile Rai
    Posts Thanks / Likes

Nimic nou! Lasa ca bine ca vad digi film ppv cei cu cablu digital...Noi "plebea" ce mai contam ....De craciun ..pauza , de 31/1 nimic , probabil e un canal premium pentru testerii sau vip-urile de la rds. Bine ca e in teste ( ce testeaza nu stiu ca pachetul grafic cum zicea Fanta nu cred ca dureaza atat sa-l faci). poate testeaza nervii nostri Respect ( atat cat ..mai este)

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

de ce abonatii upc/rtc sunt atat de indiferenti ei nu au acces la multe programe pe care RCS le are in grila si nu spun nimic. daca nu va convine... mutati-va la concurenta, cu siguranta veti fi "multumiti"!
    Last edited by cipy1185; 1st January 2011 at 17:59.

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by cipy1185 View Post
    de ce abonatii upc/rtc sunt atat de indiferenti ei nu au acces la multe programe pe care RCS le are in grila si nu spun nimic. daca nu va convine... mutati-va la concurenta, cu siguranta veti fi "multumiti"!
    Ca abonat al lui Digi satelit chiar de la lansare e normal sa ma uit in curtea mea si nu a vecinului ( nu vorbesc de dolce ca am pe numele lui socra-miu dolce hd) . Sincer nu dau doi bani pe ce spun ceilalti atat timp cat nu sunt abonat la upc,focus sau akta. Comentez din punctul de vedere al unui abonat care asteapta acest program cu nerabdare ( program care repet este accesibil dupa anumite criterii ( nu mai comentez) doar anumitor persoane ) .Chestia cu mutatul la " concurenta" nu tine privind doar ofertele in ceea ce priveste sportul ,filmele si documentarele digi are de departe oferta cea mai buna si accesibila ( pret mic-canale multe -calitate mai slabuta). Respect (atat cat ...mai este)

Burtos Expert
    Posts Thanks / Likes

Mai baieti,fratilor sarbatorile au cam trecut,revenitiva ce mama draq,credeti ca tot ce zboara se si mananca?
    Modified Original Smart Cards N3!Pentru clone,pentru piraterie,orice fara bani

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by piciul View Post
    Mai baieti,fratilor sarbatorile au cam trecut,revenitiva ce mama draq,credeti ca tot ce zboara se si mananca?
    Tocmai ca au trecut! Speram acum cu ceva palinca, vin, carnati si alte bunatati la ..bord sa inceapa sa mai miste ceva..Sau pana digera toate bunatatile mai dureaza ( saptamani ,luni...). Respect ( ata cat mai ...este)

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Intr-adevar, interesanta observatie!

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Asa e! Daca vrei HD, EPG, PVR, 4 receivere pe un abonament, facturi etc., te abonezi la Digi. Daca vrei 10tv, hora tv, agrochanel si muulte promisiuni, te abonezi la concurenta RTC/UPC.
    UPS! Cred ca am inversat rolurile!

P.S. Pentru aplaudacii maretului DTH: Sunteti penibili baieti!

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by tra View Post
    Asa e! Daca vrei HD, EPG, PVR, 4 receivere pe un abonament, facturi etc., te abonezi la Digi. Daca vrei 10tv, hora tv, agrochanel si muulte promisiuni, te abonezi la concurenta RTC/UPC.
    UPS! Cred ca am inversat rolurile!

P.S. Pentru aplaudacii maretului DTH: Sunteti penibili baieti!
    esti total offtopic si faci flame. nu uita ca la RTC/UPC pretul abonamentului iti diminueaza simtitor salariul.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

esti total offtopic si faci flame. nu uita ca la RTC/UPC pretul abonamentului iti diminueaza simtitor salariul.
    Fiecare om este liber sa-si diminueze cu cat doreste salariul (depinde si de salariu) iar daca Digi este mai ieftin nu insemna ca este mai bun. De fapt, mai corect, este raportul pret/calitate, unde digi nu exceleaza decat la 2-3 capitole.
    Si spre deosebire de tine eu sunt abonat si la Digi si la Dolce si am si un card Focus (ce sa-i faci daca salariul e mare) asa ca pot face comparatii obective.
    Iar atitudini de genul "nu-ti convine pleaca la concurenta" denota o mentalitate economica retrograda. Atata timp cat eu platesc un serviciu este DREPTUL meu sa cer ca cealalta parte contractanta sa-si indeplineasca obligatiile asumate prin cotract. In plus normal este ca furnizorul de servicii sa fie sensibil la doleantele clientilor daca doreste sa-i pastreze.
    Dar e prea mult pentru RDS-RCS unde managementul, marketingul si PR-ul sunt varza. Numai penuria aproape permanenta de echipamente, in conditiile in care bagi bani in publicitate pentru serviciile oferite, este un exemplu graitor in acest sens.

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Atunci cere la Focus Formula 1 si meciuri din campionatele care conteaza .

Cat a durat pana a introdus Eurosport ? 5 ani ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)