Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 4 of 4

Thread: Moderator GSP

Faithful Member Expert
    casa cu flori, strada sperantei, la etaj...
    Posts Thanks / Likes

Default Moderator GSP

E un moderator la GSP, imi scapa numele, el e la "Contraatac"... Tin sa precizez ca, inca de cand era la National tv mi s-a parut un jurnalist si comentator ok, dar de cand e la emisiunea asta de pe GSP, "Contraatac" s-a metamorfozat intr-un nesimtit care provoaca oamenii (conducatori si suporteri) la scandal, scoate din context si prezinta de multe ori situatii incomplete cu scopul de a genera conflicte.
    Imi spun aici parerea, daca nu ii convine, sa se retraga din postura de moderator pe un post tv cu public larg: este un idiot cu aere de om cu relatii si distinctie, un "imbarligator" de doi bani, un amarat disperat dupa audienta, disperat sa se tutuiasca cu vedetele. Cretinul, loc sa se straduiasca sa prezinte cum trebuie... de ex... exceptionala performanta a handbalistelor, tot incerca sa o dea in tente de scandal, noroc ca era Naum acolo, un om de valoare, care cunoaste sport.
    Promit sa nu ma mai uit la cretinatatea asta de emisiune "Contraatac" atat timp cat e moderata de idiotul ala. Marturisesc ca urmaream cu precadere GSP, dar se pare ca au plecat valorile si au ramas nulitatile (NU IL INCLUD AICI PE RADU NAUM pentru care am un respect imens).
    Am constatat cu placere ca sunt emisiuni placute pe Digisport si Sport.ro cu moderatori care stau "on topic" adica vorbesc strict de subiectul SPORT. Chiar pe digi sunt doi moderatori, nu stiu cum le zice, unul e la Fotbal club si unul are chelie... Linistiti, si in tema emisiunii de sport moderate de ei. Si mai este ok si cea de pe Sport.ro cu Radu Banciu...
    Dar "Contraatac" e de rahat atat timp cat e la masa de moderare e idiotul acela. II doresc sa se angajeze la OTV cu stilul lui dobitocesc.

Atat am avut de spus
    Do you want to see a picture of a beautiful person? Hold up a mirror...

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

tipic romaneste

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

samuila este

Senior Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Pana si GIGI l-a certat pentru asta in direct, da ma uit ca o incearca cu fiecare, Piturca cu Marian Iancu din cauza lui s-au balacarit si pe Mititelu il tot imbarliga am vazut. Se da mare de tot dar e 10 clase de exemplu sub Vali Moraru, ma refer ca eleganta in emisiune sau baiatul ala de la Sport.ro de e la ORA EXACT IN SPORT , nu Manolo Terzian, celalalt .

Toate cele bune !
    @Serpiko

Anunturi AUTO site de anunturi auto gratuite

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)