Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 25
    Bagator de seama Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Exclusiv la FOCUS: HUSTLER [email protected] HUSTLER TV

In lipsa lui TV1000, din 21 noiembrie, la Focus intra programele pentru adulti: HUSTLER TV si BLUE HUSTLER TV, inlocuind programele PRIVATE GOLD SI PRIVATE BLUE

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Programul asta chiar exista? ca eu nu am auzit decat de revista asta. Poate sunt eu mai ...
    TM-Ant. Kovosat 1.4M, LNB MTI 0.8dB, Echostar AD-3600-IP VIACCESS, FreeCAM 2-20, Season Interface, Digisat Pro, Satlook Micro+, etc.

Bagator de seama Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by epy
    Programul asta chiar exista? ca eu nu am auzit decat de revista asta. Poate sunt eu mai ...
    Sursa: FOCUSSAT TV

Senior Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

cu programul asta focus le da lovitura de gratie la digi si max...ce sa mai vorbim...vor curge acum clientii cu miile pe zi... ...eu speram sa conduca anderson nu cristi asta micu' care se crede expert in management si marketing si face o oferta comerciala care nu o pot tine minte nici cei care le vind produsele...

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Asa scrie acolo : In lipsa lui TV1000 ?

De ce nu zici stirea pana la capat ? Hustler tv si Blue Hustler tv inlocuiesc canalele pentru adulti Private Gold si Private Blue.

Bagator de seama Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by *********

De ce nu zici stirea pana la capat ? Hustler tv si Blue Hustler tv inlocuiesc canalele pentru adulti Private Gold si Private Blue.
    Asta nu era specificat pe FOCUSSAT TV.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Ba este specificat. Ochii mari.

Bagator de seama Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by crirem
    Ba este specificat. Ochii mari.
    Posibil sa nu fi observat. Oricum pot sa si le bage-n c*r, cu miscarea asta sigur nu castiga mai multi clienti

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

e un fel de rebranding daca putem spune asa ptr Private Gold si Blue

so kb are dreptate

Pe TV1000 va fi Penthouse la miezul noptii

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Bah,astia cu Pocus sunteti penibili sa mor io.Va bucurati si aruncati stiri ca niste copii d'aia prosti.Nu vedeti ca e in faliment,de ce nu cere inca bani pe abonamente ? ca s-a dus la garla si au platit in avans transponderele si acum cauta canale sa plateasca pentru segment spatial ca dupa ce trag obloanele sa puna acoco ceva canale free to air.Nu vedeti ca de luni de zile n-au mai adus nici un program si alea care sunt se vad filmate ca filmele vhs filamte din cinematografe pe vremuri.
    Bucurati-va de hustler si trageti-o cu voie si cu stanga si cu dreapta poate asa va trec cosurile si va maturizati iar apoi nu mai prostiti voi lumea cu cel mai penibil dth care l-a vazut europa vreodata.

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Oricum mutarea s-a facut la Private , nu are nici un merit Focus . Ca si cum maine ProTV anunta ca de la 1 decembrie se va numi Pache TV , si un DTH anunta cu mare pompa ca va introduce in grila lui noul post Pache TV ....

Lame ..

Unii introduc TV 1000 iar altii fac un titlu de glorie cu redenumirea unor canale .

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Nu inteleg ce faceti atata discutie, pe un anunt facut pe site-ul Focus, privind inlocuirea a doua canale. Nu s-a facut mare valva, nu s-a anuntat cu titlu de glorie. Pur si simplu este o informare.
    Si nu cred ca este o atitudine civilizata sa faceti penibili niste oameni care au optat pentru un serviciu. Este ca si cum, daca ma abonez la Zapp sunt penibil, ca nu m-am abonat la altii, care au acoperire mai mare si telefoane mai multe. Hai sa fim seriosi. Penibili sunteti voi care faceti afirmatiile astea si care comentati stupid anumite chestii.
    De ce trebuie sa aruncati cu noroi intr-un operator sau altul. Fiecare isi vede de drumul lui, mai bun sau mai prost, fiecare persoana este libera sa aleaga.

Pana una alta, toti 3 operatorii de la noi sunt de rahat. sa luam Digi, pe care il laudati voi atata : ce este asa de spectaculos la el, ca are 58 de programe? Si ce programe ! Alea de rahat care sunt si pe cablu. De fapt este un fel de cablu dar prin satelit. Nu incalzeste pe nimeni, decat pe cei care nu au acces la cablu. Calitatea oricum e varza . EPG prost. Teletext da si nu . Riceiver prost. Servicii interactive , PPV ce sa mai vorbim . Nu exista. In concluzie, ce este asa de spectaculos la Digi. Pai inseamna ca nu stiti ce insemna DTH adevarat, cu exceptia unora. Sper sa aveti ocazia sa vedeti pachetul Sky ( Italia) sa vedeti ce inseamna calitate si servicii (supercalitate video audio, servicii interactive, PPV, programe de filme, sport, stiri, meteo proprii si interactive etc). Asa ceva.

Asadar mai ganditi-va inainte sa postati tampenii ca un operator este cel mai tare din SE Europei (Digi) si altul (Focus) este cel mai prost. Informati-va inainte si pe urma scrieti.

Very Iritant Person Expert
    Posts Thanks / Likes

nu-l cunosc, da-mi place pushtiu asta.....

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

vax?

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Si ca sa completez.. chestia asta cu eu Digi si sunt smecher , tu ai la Focus esti un prost... este la fel cum era acum 5-7 ani cu Connex si Dialog. Toti "smecherii" erau cu Connex, iar cei care aveau Dialog erau niste looseri. Ei bine, uite dupa ani... s-a intors roata.... sau mai bine zis este ok la amandoi operatorii. Asa ca sa lasam tampeniile si sa ne vedem de chestii mai constructive. Stiu ei bine ce sa faca iar noi suntem liberi sa alegem. In final, adica peste 1-2-3 ani, nu stiu, o sa vedem cine ramane pe piata, cine este mai bun si cine nu. Si cu asta am incheiat.

Si oricum nu cred ca mai postez nimic pe acest forum (chiar daca nu intereseaza pe nimeni acest lucru) deoarece ma sint jignit de atitudinea unora dintre cei de aici.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)