Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 21

Thread: Asta e dinamo

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Asta e dinamo

BAI FRATILOR CE SA MAI ZIC
    CARTONAS ROSU NE DAT LA DINAMO!
    ELIMINAT CEL DE LA MEDIAS PE NEDREPT
    PENALTY 100%
    sunt curios ce mai vine

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Default continua

inca un tricou intins in careul lui DINAMO
    PENALTY ne vazut

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

hahalere...

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Default dinamo

victorie pe deplin meritata
    Bravo Dinamo

iphone unlocker Expert
    Posts Thanks / Likes

Asta se mai poate numi bulan?
    Nu cred.

P.S. :Adica ba da ...bulan cu arbitrii.
    If you want unlock your iPhone contact me.

Nobody is Perfect
    I am Nobody

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

V-am mai dat linkul :
    http://www.liga1.ro/html/clasament_penalty

Dinamo a beneficiat de 8 penalty-uri in 13 etape Steaua de unul singur
    Steaua este echipa ce a fost penalizata cu cele mai multe penaltyuri ! Fara aceste lovituri de pedeapsa era lejer pe locul 1!

Bravo Medias ! O echipa bine legata !
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Fanta View Post
    V-am mai dat linkul :
    http://www.liga1.ro/html/clasament_penalty

Dinamo a beneficiat de 8 penalty-uri in 13 etape Steaua de unul singur
    Steaua este echipa ce a fost penalizata cu cele mai multe penaltyuri ! Fara aceste lovituri de pedeapsa era lejer pe locul 1!
    te doare mana sa pui si locul 18, adica poli timisoara cu 0 penaltiuri pro ? sau vrei s-o scoti pe steaua pe post de echipa "napastuita" ? de ce nu crezi ca otelul e pe merit pe locul 1, sau ca poli timisoara ar fi putut fi lejer pe locul 1 daca avea arbitraje corecte, mai degraba decat oile lui bekali ?

steaua + dinamo = armata + securitatea = cancerul fotbalului romanesc

Mägar de marcä Expert
    Posts Thanks / Likes

de aceea iubesc eu asa echipa asta de
    adevärul este inventia unui mincinos

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Si acum 2 ani cind a avut un singur penalty in 30 de meciuri a zis cineva ceva?De asa zisa pozitie de offside in care scapase Niculae singur cu portarul , nicio vorba?http://gsptv.gsp.ro/viewVideo1.php?video_id=42320
    Incepe Dinamo sa deranjeze?
    Una peste alta arbitrajul a fost pro dinamo,dar e deranjant faptul ca anul trecut au pierdut cel putin 14-15 puncte pe mina arbitrilor si nu a iesit nimeni la rampa sa strige,iar cind au un meci in care sint ajutati toti sariti pe ei ca Dinu Vama,de alminteri si el tot mare dinamovist.

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by dinu_paturica2 View Post
    te doare mana sa pui si locul 18, adica poli timisoara cu 0 penaltiuri pro ? sau vrei s-o scoti pe steaua pe post de echipa "napastuita" ? de ce nu crezi ca otelul e pe merit pe locul 1, sau ca poli timisoara ar fi putut fi lejer pe locul 1 daca avea arbitraje corecte, mai degraba decat oile lui bekali ?

steaua + dinamo = armata + securitatea = cancerul fotbalului romanesc
    "Gura" ta adevar graieste!

Mägar de marcä Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Major View Post
    Si acum 2 ani cind a avut un singur penalty in 30 de meciuri a zis cineva ceva?De asa zisa pozitie de offside in care scapase Niculae singur cu portarul , nicio vorba?http://gsptv.gsp.ro/viewVideo1.php?video_id=42320
    Incepe Dinamo sa deranjeze?
    Una peste alta arbitrajul a fost pro dinamo,dar e deranjant faptul ca anul trecut au pierdut cel putin 14-15 puncte pe mina arbitrilor si nu a iesit nimeni la rampa sa strige,iar cind au un meci in care sint ajutati toti sariti pe ei ca Dinu Vama,de alminteri si el tot mare dinamovist.
    vrem sä rämai principial sau nu ?
    ce a fost acum 2 ani, a fost acum 2 ani exact cum a fost si ceilalti ani de mizerie ai echipei tale de suflet
    dacä acum 2 ani s-a gresit fatä de dinamo, anul acesta trebuie sä-se repare treaba si sä reincepem traditia furäciunilor pe fatä ?
    päi atunci ce sä mai zic de celelalte echipe furate cu zecile de ani ?
    äia ce sä mai zicä ?
    hai sä fim seriosi

ieri a fost furt pe fatä
    adevärul este inventia unui mincinos

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Una peste alta arbitrajul a fost pro dinamo,
    Ai vazut doar ca sint principial.Indiferent cu ce echipa tin,eu tin cu dreptatea.Pe mine nu ai sa ma vezi vreodata sa dau in Steaua,Dinamo,Rapid,CFR,Poli,etc....eventual sa fac bascalie de ele atunci cind merita indiferent de numele echipei.
    Vreau sa te vad pe tine atunci cind Dinamo(si spun Dinamo ca stiu ca o urasti),va fi dezavantajata de arbitrii,daca vei recunoaste acest lucru...
    Bafta!
    Cealalta problema a lui dinu_paturica2 ca Steaua si Dinamo ar fi cancerul fotbalului romanesc,mi se pare o absurditate dusa la extremis.Pai ce treaba mai au acum Emeghara,Brandán,Kapetanos,N´doye,Naumovski ,etc cu armata si securitatea?
    Alea au fost vremuri de mult apuse,asa a fost sistemul atunci nu avem noi nicio vina.
    Desi as fi in stare sa bag mina in foc ca 90% din po....tia tarii s-ar intoarce la vremurile de atunci.Daca prin absurd ar candida Ceausescu maine ar lua voturi cit nu ar lua Crin,Ponta si Baselu la un loc.Dar asta e alta poveste...

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Ai vazut doar ca sint principial.Indiferent cu ce echipa tin,eu tin cu dreptatea.Pe mine nu ai sa ma vezi vreodata sa dau in Steaua,Dinamo,Rapid,CFR,Poli,etc....eventual sa fac bascalie de ele atunci cind merita indiferent de numele echipei.
    Vreau sa te vad pe tine atunci cind Dinamo(si spun Dinamo ca stiu ca o urasti),va fi dezavantajata de arbitrii,daca vei recunoaste acest lucru...
    Bafta!
    Cealalta problema a lui dinu_paturica2 ca Steaua si Dinamo ar fi cancerul fotbalului romanesc,mi se pare o absurditate dusa la extremis.Pai ce treaba mai au acum Emeghara,Brandán,Kapetanos,N´doye,Naumovski ,etc cu armata si securitatea?
    Alea au fost vremuri de mult apuse,asa a fost sistemul atunci nu avem noi nicio vina.
    Desi as fi in stare sa bag mina in foc ca 90% din po....tia tarii s-ar intoarce la vremurile de atunci.Daca prin absurd ar candida Ceausescu maine ar lua voturi cit nu ar lua Crin,Ponta si Baselu la un loc.Dar asta e alta poveste...
    Cred ca legaturile dintre actualele Steaua si Dinamo si cele dinainte de '90 sunt denumirea si palmaresul, de aici decurgand si pretentiile de mari echipe, derby de Romania si alte elucubratii. Prea multi nu cunosc ceea ce au insemnat cele doua cluburi, iar cei putini care stiu nu vorbesc probabil deoarece inca mai sunt mari interese care ar fi periclitate. Ceea ce inseamna cancer se potriveste cu ceea ce au fost cele doua si mai ales cu fenomenul generat de catre cei care le-au infiintat si sustinut: rezultatele se hotarau in afara conceptului de competitie sportiva. Trist este ca sunt indicii majore ca acest fenomen nefast este perpetuat de catre cei care detin puterea.

Moderator Teacher

Posts Thanks / Likes

Opa Opa Dinamo trece peste Steaua! Se pregatesc de Champions League oare?

iphone unlocker Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by tzonner View Post
    Opa Opa Dinamo trece peste Steaua! Se pregatesc de Champions League oare?
    Pai se cam tot pregatesc de o vreme incoace,cel putin Borcea tot asa sugera:lasati-ne sa ne pregatim pentru pentru Champion League.
    Totusi cred ca Borcea va mai avea de asteptat pana sa ajunga in spuma fotbalului european.
    If you want unlock your iPhone contact me.

Nobody is Perfect
    I am Nobody

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)