Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 35
    Senior Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Fenerbahce-Galatasary duminica de la 19:30 in direct pe ...

Derby-ul Turciei, meciul de re-debut al lui Gheorghe Hagi la Galatasary va fi in direct pe DigiSport Plus duminica seara de la ora 19:30 .

Toate cele bune !
    @Serpiko

Anunturi AUTO site de anunturi auto gratuite

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Inca o miscare de nota 10 a celor de la Digi TV !
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

Si iar au ramas cu buza umflata cei de la RTC, au ratat iar un moment de afirmare, no offense.

Toate cele bune !
    @Serpiko

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

mai dar nu le spune si lor nimeni de licitatiile astea sau ei participa numai la licitatiile pentru teleshoping

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Adevarat , au un canal de teleshopping de mare exceptie
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Deci nu se transmite pe Boom Sport , cum speram .

Offf , foutui .

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ntire2000 View Post
    bravo lor!
    la marketing stau foarte bine.

PS: acuma sa nu va faceti iluzii prea mari, hagi tocmai ce a coborat din avion, pun pariu ca nici nu o sa-i cunoasca dupa nume pe toti jucatorii care vor intra duminica pe teren....

N-as spune ca stau bine la marketing...stau foarte bine financiar si astfel isi pot permite sa achizitioneze orice eveniment sportiv cu grad mare de interes.

Cum va puteti explica atitudinea celor de la Dolce ? lanseaza un canal de sport....content 0 barat....promovare de cateva sute de mii de euro (LUNAR!).Am avut o discutie cu Enachescu, stiti ce mi-a spus? redau textual "nu ne intereseaza sa intram in concurenta/licitatii cu Digi TV pentru achizitia de evenimente sportive.Eu (el) am mare experienta in televiziune (minutul 91 la TVR si Telesport) si stiu ca pot face audienta beton cu talk-showuri"

Asa ca nu va asteptati la mari bombe dinspre RTC.Dolce e un operator DTH bun , dar la nivel mediu , fara puterea celor de la RCS.

As dori pe acest site sa anunt "bombe" de la Boom,Akta,Focus....dar ce stiri vin dinspre acesti operatori ?totul e mort...

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

domule fanta sugereazale la cei de la digi sa faca mai multe frecvente cu digi sport ca 2 sunt prea putine

Wind of change Expert
    Posts Thanks / Likes

Ceea ce observ la serpiko e ca baiatul la orice stire la orice post nu face decat sa atace Rtc si sa pupe digi.E total impartial si dus rau cu neuronul.Alte subiecte nu mai gasesti ca ne-ai plictisit peste masura cu obsesia ta bolnavicioasa.Dute si pune o bomba la Rtc si potolestete.

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

Mah care mi-a modificat topicul ? Ce era rau in exprimare la topicul meu ?

Toate cele bune !
    @Serpiko

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Sa speram ca-i va iesi lui Gica, duminica...

Io cred ca a fost adus doar pt impacarea cu fanii, daca ramanea Rijkaard si pierdeau cu Fener, era prapad!

Asa, l-au pus pe Hagi si vor avea scuze in caz de esec: e nou, nu cunoaste bine jucatorii etc.

Oricum, ii urez succes!

I Love You, Hagiii!

PS:Va fi singurul meci al lui Galata, transmis, sau vor urma si altele

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ioany View Post
    ceea ce observ la serpiko e ca baiatul la orice stire la orice post nu face decat sa atace rtc si sa pupe digi.e total impartial si dus rau cu neuronul.alte subiecte nu mai gasesti ca ne-ai plictisit peste masura cu obsesia ta bolnavicioasa.dute si pune o bomba la rtc si potolestete.
    Nu frate, am atacat si digi in legatura cu disparitia temporara a sport1 din grila, poti sa citesti tot topicul si o sa vezi . Eu am alte probleme cu romtelecom, e vorba de business, cand am pus topicul pe forum cu ce am patit in relatia mea de business cu romtelecom nu a zis nimeni nimica, acuma cand ii atac pe buna dreptate ca sunt o companie de kkt cu o atitudine de kkt, avand un comportament tipic securisto-comunist voi aplaudacii anti-rds(nu sunteti neaparat cu dolce, sunteti contra rds,bineinteles ca trebuie sa va dati cu unul mai tare si acela este rtc, pe vremuri va dadeati cu focus) trageti in rds din toate pozitiile(uneori pe buna dreaptate pentru ca sunt de kkt pe partea de suport tehnic si call center).

Sincer nu imi plac asa mult serviciile rds(ma refer strict la tv), dar la pretul la care beneficiez de ele nu am ce comenta pentru calitate in plus, romtelecom este mai prost ca si net(de 100 de ori mai slab netul de la rtc pentru ca nu le permite tehnologia) si pe partea de tv sunt sub rds ca si content, telefonia de la rds este mult mai iefitna(ma refer la cea fixa ca la cea mobila raman fidel vodafone care ramane no.1 pentru mine) .

Toate cele bune !
    @Serpiko

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Ce va incalzest dolce ,focus,digi etc.,cine are calitate, preț și liga1 acolo mergem doar plătim.Hai băieți cu HD pe satelit cu liga 1.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by serpiko View Post
    Nu frate, am atacat si digi in legatura cu disparitia temporara a sport1 din grila, poti sa citesti tot topicul si o sa vezi . Eu am alte probleme cu romtelecom, e vorba de business, cand am pus topicul pe forum cu ce am patit in relatia mea de business cu romtelecom nu a zis nimeni nimica, acuma cand ii atac pe buna dreptate ca sunt o companie de kkt cu o atitudine de kkt, avand un comportament tipic securisto-comunist voi aplaudacii anti-rds(nu sunteti neaparat cu dolce, sunteti contra rds,bineinteles ca trebuie sa va dati cu unul mai tare si acela este rtc, pe vremuri va dadeati cu focus) trageti in rds din toate pozitiile(uneori pe buna dreaptate pentru ca sunt de kkt pe partea de suport tehnic si call center).

Sincer nu imi plac asa mult serviciile rds(ma refer strict la tv), dar la pretul la care beneficiez de ele nu am ce comenta pentru calitate in plus, romtelecom este mai prost ca si net(de 100 de ori mai slab netul de la rtc pentru ca nu le permite tehnologia) si pe partea de tv sunt sub rds ca si content, telefonia de la rds este mult mai iefitna(ma refer la cea fixa ca la cea mobila raman fidel vodafone care ramane no.1 pentru mine) .

Toate cele bune !
    la net nu le permite structura dar la tara pe toti coclaurii pentru unii e singura modalitate de a instala internet de la RTC ( pe acolo de DIGI nici nu a auzit baba )

In legatura cu marile meciuri transmise de MEGA OPERATOR nu merita sa te mai abonezi sa vezi cateva meciuri pentru ca sunt pe net toate meciurile transmise gratis si la calitate mai buna decat ceea ce ofera ei la TV !

Cat despre LIGA 1 la ce sa te uiti ? sa il vezi pe DODEL , MUCLES , TIKI TAKA ?
    http://uploadimage.ro/images/04034302560823760342.jpg

Cumpara de la PcGarage folosind acest voucher : VPT7KWLZ si beneficiezi de 1% reducere !

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Dupa logica asta nu te uiti nici la stiri ca sunt pe net , si nici la filme ca sunt pe torente , etc .

Nu toti au 20-30 de ani ca sa foloseasca internetul si sa stie sa caure pe torentd , sopcasturi de mizerie , etc .

E copilaresc sa zici ca te uiti pe net si nu ai nevoie de un anume canal .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)