Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 20
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Cine mai are noutati despre "Antene" HD?!

Se mai aude ceva de "Antene" HD?!

Târnacopist Expert
    Posts Thanks / Likes

Chiar crezi ca cei care urmaresc antenele lui felix au auzit sau le pasa de HD?

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by SatWien View Post
    Chiar crezi ca cei care urmaresc antenele lui felix au auzit sau le pasa de HD?
    Chiar cred.

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

dupa TVR Hunedoara, vor si Antenele Hunedoara..

ce sa dea ma in HD? blonde, si certuri? misto-uri romanesti..numai emisiuni de astea au.. bine ca mai vad Cronica Carcotasilor ca sa stiu ca exista astfel de posturi..

chiar trebe sa ai un iq scazut sa urmaresti aceste posturi..
    VU+Solo2, Samsung ue40D7000,ue37D5700,Diablo Wifi, Offset 0,9m - 9E-13E-19E-23E, Offset 1.2m -28 E , 1.2m - 36 E, Offset 0.9m - 1w

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Comentariile ignorantilor si pronuntarea asupra capacitatilor intelectuale ale telespectatorilor si ale optiunilor lor nu ma intereseaza. Ma astept doar la noutati si comentarii pe subiect.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ********* View Post
    Recunosc ca sunt Pinguinul lu' Fanta!
    Uite-acum ma apuc de scris. Am gresit cumva forumul? Este rezervat doar pentru cei cu anumite preferinte media sau politice? Daca da, stergeti-mi thread-ul si iertati-ma ca v-am deranjat. Toata stima pentru inteligenta oricand!

P. S. :

"Regulament

01. Userii pot produce orice discutie, pe orice tematica, in afara decodarii pachetelor romanesti si atacurilor impotriva altor membri
    02. Daca userii au probleme cu alti membri, acestea trebuie discutate fie pe PM, fie aduse la cunostinta moderatorilor
    03. Daca userii au probleme cu moderatorii, acestea trebuiesc discutate in cadru particular - fie prin PM, fie prin messenger. In acest sens vom anexa fiecare dintre moderatori o adresa pentru yahoo/hotmail messenger
    04. Moderatorii vor avea o sectiune proprie pentru orice discutie administrativa - acestea nu se vor mai face in public
    05. Injuriile la adresa moderatorilor nu sunt permise. In acest sens, oricare dintre moderatori se obliga sa stearga neconditionat atacurile la adresa unui alt moderator, indiferent pe ce sectiune a forumului acesta modereaza
    06. Moderatorii nu pot sterge posturile userilor fara un motiv intemeiat (spam, injurii, atac la persoana)
    07. Moderatorii nu pot inchide o discutie, daca aceasta nu s-a abatut de la subiectul initial
    08. Moderatorii nu au dreptul sa stearga posturi la cererea userilor, chiar daca userii solicita stergerea propriilor posturi. Fiecare este responsabil pentru ceea ce scrie.
    09. Rolul unui "moderator" este de a media sau a ameliora discutiile, precum si acela de a respecta drepturile userilor la exprimare. Din partea userilor este necesara, de asemenea, o exprimare civilizata."
    Last edited by daq69; 20th October 2010 at 14:38.

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

cred ca ai dat cu mucii-n fasole,pe nimeni nu intereseaza dejectiile de pe posturile romanesti,eu nu ma uit pentru ca sint suburbane rau de tot uneori chiar penibile dar asta e gusul utilizatorului nu se dicuta
    pe acest forum o mare parte din useri au cunostinte avansate privind receptia tv inca din perioada de pionierat a acesteia deci mai usor cu acuzele!
    salutare!
    1,2 offset dish/lnb inverto/dream 500hd/dream 525 hd

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by gladix View Post
    cred ca ai dat cu mucii-n fasole,pe nimeni nu intereseaza dejectiile de pe posturile romanesti,eu nu ma uit pentru ca sint suburbane rau de tot uneori chiar penibile dar asta e gusul utilizatorului nu se dicuta
    pe acest forum o mare parte din useri au cunostinte avansate privind receptia tv inca din perioada de pionierat a acesteia deci mai usor cu acuzele!
    salutare!
    Banuiesc ca mie mi te-ai adresat...WOW! Cati sunteti? Cu cati trebuie sa argumentez? N-am dat cu niciun muc, n-am invitat pe nimeni sa se uite la nimic, nu mi-am exprimat nicidecum preferintele si nu am impus si nici sugerat gusturi. Si care acuze?! Am intrebat daca are cineva NOUTATI despre ceva la categoria NEWS. Prea complicat?!

P. S. : Pe "Acasa TV HD" poti regasi aceleasi "dejectii" si totusi exista.
    Last edited by daq69; 20th October 2010 at 17:49.

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by daq69 View Post
    Comentariile ignorantilor si pronuntarea asupra capacitatilor intelectuale ale telespectatorilor si ale optiunilor lor nu ma intereseaza. Ma astept doar la noutati si comentarii pe subiect.
    vecine...niste tarani nene,nu ai cu cine !
    nici eu nu ma uit la SKY UK ca e lui nenea Murdoch parca !
    si nici la ala italian,ca e lui aia de a lui Berlu !
    iara Digi/Dolce...sunt de ale romanilor ! Care romani ! aia din gradina carpatina ,cum de unde ! ! ! ?
    sa nu mai incepem sa vorbim despe InAMIC ,ca ni se urca 89475893753895738957389 in cap !

ai ales un topic prost pentru un forum prost ! aici doar la offtopic ce mai merge sa intrebi ceva,in rest...s-au dus toate placerile pe luptele dintre DTH-uri ! !

baFTA
    Dreambox7020 & WavefrontierT90

Cu bani poti cumpara o casa, dar nu un camin. Cu bani poti cumpara un pat, dar nu somnul linistit. Cu bani poti cumpara un ceas, dar nu si timpul ce se scurge. Cu bani poti cumpara o carte, dar niciodata cunoasterea. Cu bani poti cumpara pozitia sociala, dar nu si respectul. Cu bani poti cumpara medicamente dar nu sanatatea. Cu bani poti cumpara sex, dar nu si dragostea. Cu bani poti cumpara o asigurare, dar nu iti poti cumpara viata. Vezi tu, in viata... Banii nu sunt totul! De aceea, daca ai prea multi... Trimite-mi-i mie !

Technics...is timeless ! ! !

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Apropo....Vox News HD pe cand? Sau TV Romania ta? Astea-s televiziuni, nu latrinele. Aaaaa....si sa nu uit de mult iubitul post de la Be One TV.

De Cartoon Network HD nici nu mai intreb, ca o sa-mi raspunda careva sa trimit mail la [email protected]

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Levy View Post
    Apropo....Vox News HD pe cand? Sau TV Romania ta? Astea-s televiziuni, nu latrinele. Aaaaa....si sa nu uit de mult iubitul post de la Be One TV.

De Cartoon Network HD nici nu mai intreb, ca o sa-mi raspunda careva sa trimit mail la [email protected]
    Probabil ca ti se va sterge postul...

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Am citit si recitit postul lui @rolion si tot nu gasesc unde s-au adus jigniri membrilor...

Gold Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Dupa ce in 4 nov 2009 Antena 1 si Antena 3 au dat cu bita in balta anuntind la stiri transmisii HD, cind de fapt au solicitat si obtinut licente CNA pentru transmisii DVB-T ... ce sa te mai astepti de la ei

Gold Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Talking

Probabil ca ti se va sterge postul...
    Quote Originally Posted by Levy View Post
    Am citit si recitit postul lui @rolion si tot nu gasesc unde s-au adus jigniri membrilor...
    cititi primul aliniat:

vecine...niste tarani nene,nu ai cu cine !
    .
    .
    .
    si ultimul aliniat:

ai ales un topic prost pentru un forum prost ! aici doar la offtopic ce mai merge sa intrebi ceva,in rest...s-au dus toate placerile pe luptele dintre DTH-uri ! !

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Talking

@first_zipper
    Asta cu niste tarani nu cred ca a spus-o la adresa membrilor, sau cel putin nu cu rautate. Eu asa am dedus. Iar ca a zis prost, s-a referit la forum nu la membrii - din nou.
    Adica mie mi s-a parut un comentariu normal, fara atacuri la adresa userilor. Dar in fine. Voi aveti butonul magic in mana, noi muritorii de rand avem doar restul tastaturii.
    Noi zicem: Zos tzenzura voi ziceti Dilit dilit dilit!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)