Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 8 of 8

Thread: erdelytv

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Smile erdelytv

szeretnem en is az erdelytv et a digin latni .valaki tud e rola hogy be lessz e teve valamikor? az rds rcs kabelen be van teve.a duna tv utan nekunk hargita -kovaszna -maros megyeben ez lenne az idealis tv ami informal a tortentekrol a regionkban.tudom hogy a dolcen megy de jo lenne a digin is.valaki ha tud valamit meg kerem irjon

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

igaz, a csomo roman fos toltelek mellett ez is elferne
    de remelem nem az udmr-t dicsoitik rajta
    DIGIBOX HUMAX-I; AzBOX HD; 1.8m parab.;18Strong; Motech, SS2

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ronniee View Post
    igaz, a csomo roman fos toltelek mellett ez is elferne
    de remelem nem az udmr-t dicsoitik rajta
    udmr vagy mpp de jobb mint ha a prm vagy psd kepviselne a szekelysegek ,magyarsagot.engem az informacio erdekelne az erdely tv kiegeszitene a duna tv et meg a rakas helyi adokat

Goin' Ape Expert
    Posts Thanks / Likes

Szerintem csak penz kerdese. A maros megyei Digi Kabel digitalis halozatan foghato az Erdely TV, szerintem ha kello osszeget fizetnenek a Digi-nek akkor felkerulhetnenek muholdra is.

Amugy a musorracs elegge lyukas es elegge amator, de van egy ket erdekesnek mutatkozo adas ... pl a Retropolisz

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Nemtudom hogy ti hogy emlekeztek, de en ugy emlekszem hogy nem nagyon van szabad helye a diginek muholdon. Meg egy szabad hely van: Service 13, uj TP-k szerintem nincsenek.

[DIGI-S/C Extra Complet] [0.8m Fe, LNB 0.2dB 1W+19.2E, DM500S] [0.9m Al, LNB 0.2dB Quad 1W, HSS-1160NA] [1.5m Al Motorized (15W-53E), LNB 0.2dB, Sunray4 SR4 TripleTuner] [Humax DIGI+C][15W-68.5E]

Goin' Ape Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by szili_boy View Post
    Nemtudom hogy ti hogy emlekeztek, de en ugy emlekszem hogy nem nagyon van szabad helye a diginek muholdon. Meg egy szabad hely van: Service 13, uj TP-k szerintem nincsenek.
    Szerintem ha az ErdelyTV fizetne a feladasert siman kerulne hely neki is, legrosszabb esetben kikerulne a kinalatbol egy "Sport1 RO"-hoz hasonlo csatorna.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Lightbulb

Quote Originally Posted by Nexxus View Post
    Szerintem ha az ErdelyTV fizetne a feladasert siman kerulne hely neki is, legrosszabb esetben kikerulne a kinalatbol egy "Sport1 RO"-hoz hasonlo csatorna.
    hat ahogy a helyi vtv ,neptun tv,severintv,vagy a digi info amelyik nem mukszik mar 1000 eve ezeknek van ra hely,akkor az egesz erdelyt kepviselo erdely tv nek miert nem kerulne hely ? hiszen tobb nezetsege lene mint az elobb felsorolt csatornaknak.valahol itt a forumon olvastam hogy nincs hely a meglevo tp ken a diginek az uj progik szamara. ez mennyire igaz egy hely tisza hogy van a service 13 .

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Szerencsére nem egy udmr-s tv-ről van szó És ha nem is kerül fel a digi kinálatába ,január1-től van folyamatos online adása.Aki szeretné nézni,kattintson a gépre:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)