Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 5 of 5
    Băiat de gaşcă Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Mai dă Boom faliment?

Acum vr'un an l-am sfătuit călduros pe un prieten să nu-şi mai pună Boom că sunt ntr-o situaţie nasoală şi că nu se poate baza pe ei pe o perioadă lungă. "Miroase a faliment", spuneam eu. El vroia meciurile din Italia pe atunci, dar a apărut o ofertă la digitalul terestru şi nu m-a mai bătut la cap. Ieri l-am ntlnit la o bere şi a nceput să mă ia la mişto cu sursele mele cu tot.

Nu vreau să mai agit apele, dar ceva concret mai ştie cineva? Clar, nu pentru meciuri.

Rog moderatorii să nu admită comentarii n necunoştinţă de cauză sau presupuneri.

ss/indescifrabil

superstar Expert
    Posts Thanks / Likes

Default zboom

sunt in insolventa asa ca merg inainte

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Ai vazut noutati de la Boom in ultimul an ?

Au disparut canale , au vandut studiouri , e in moarte clinica cu 600 de rabini la cpati ....

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Cu siguranta ca da... dar ca in bancu' ala: "...ce atata graba ..."

Junior Member Teacher
    UNDEVA PRIN ..STRAINI...pe langa studiorile Rai
    Posts Thanks / Likes

Lasa ca saracii abonati ( unii cei care nu au reusit sa rezilieze contractele unii speriati de acei asa zisi recuperatori sau de promisiunile de la call center-socrul meu era sa o pateasca asa daca gineri-su nu mai citea pe aici pe forum ce e de facut) nimeresc din lac in put .E prea stransa legatura cu dolce vorbind aici doar de colaborarea pe sport ( vezi boomsport one la dolce sau dolce sport la boom ca sa nu mai vorbim de studiorile de la boomsport care se pare ca au ajuns la dolce) asa ca ...Mie unul nu mi-ar conveni sa fiu "vandut" altcuiva sau mai rau dat degeaba.Macar sa fie in interesul abonatilor dar e o afacere intre " greci" si "evrei" asa ca ma indoiesc ca se gandesc la ce e mai bine ptr abonati . Eu stiu ca zgarcenia era o caracteristica vecina amandurora asa ca ......

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)