Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 7 of 7

Thread: vand

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default vand

card focus rosu
    100 lei+ transport fix

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default wow..

dar la cat vreti sa ajungeti sa vindeti un card pe care il primiti gratuit?

bafta la vanzare cine se gaseste sa dea pretul cerut..

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Andrei78 View Post
    dar la cat vreti sa ajungeti sa vindeti un card pe care il primiti gratuit?

bafta la vanzare cine se gaseste sa dea pretul cerut..

Directore daca tie rusine sa ti faci abo oficial ,bagi mana in buzunar......cardurile vor sari de 150ron pana la revelion fac pariu

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Directore adjunct, in momentul in care platesti lunar catre focus abonamentul cum se numeste? nu abonament oficial?

in alta ordine de idei.. in anumte conditi multe persoane nu isi pot face abonamente "oficiale" doar prin simplul fapt ca nu locuiesc in tara si este mult mai usor sa achizitionezi doar smart cardul.

faptul ca focussat a adaugat cateva canale in plus nu inseamna ca trebuie umflat pretul smartcardului caci acesta din urma nu devine mai destept.. este fix acelasi smart card pe care oricum trebuie sa il "alimentezi" lunar...

am vazut ca si tu ai ajuns la 190 ron receiver cu + SC.. iar justificarea ta de aici e 0.

sa nu ne lungim facand offtopic pe postul omului.. putem discuta la sectiunea offtopic sau PM fara probleme...

Very Iritant Person Expert
    Posts Thanks / Likes

auzi, dom'ne, de ce nu mergi sa te abonezi?
    aaaa, te costa mult mai mult? dai banii si pe conserva de la focus? si mai platesti si activarea?
    eu zic ca 100 de lei nu e mult.
    mai ales ca oferta lor e asta:

Cumpără n ofertă specială kitul receptor de satelit pentru 319 RON (inclusiv TVA)!
    • activează cartela verde de contract nou n valoare de 75 RON (inclusiv TVA) pentru a avea acces la Pachetele Familia şi Aventura timp de 6 luni
    • primeşti acces gratuit la Pachetele Familia, Aventura, Cinema şi Sport din grila Focus Sat timp de 30 zile din momentul conectării
    • primeşti kitul antenă GRATUIT
    • devii proprietarul receptorului, mai puţin al cartelei de acces la serviciul Focus Sat (cartela pentru decodarea semnalului recepţionat, aflată n interiorul receptorului, rămne n proprietatea Focus Sat).

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

@ntire2000 tu despre ce vorbesti.. focus iti da echipamentul in custodie.. mai mult decat atat.. am explicat care sunt motivele plus ca majoritatea celor de pe aici au propriul lor receiver pe care doresc sa il foloseasc cu focus si nu sa mai dea banii pe un receiver care nu are prea mult viitor etc etc...

in conditia in care citez

devii proprietarul receptorului, mai puţin al cartelei de acces la serviciul Focus Sat (cartela pentru decodarea semnalului recepţionat, aflată n interiorul receptorului, rămne n proprietatea Focus Sat).

se vinde ceva ce nu este al tau si care nu este decat un card pe care trebuie sa il "incarci" lunar... personal consider pretul unul exagerat.

ca si exemple, in afara, la anumiti provideri unde poti folosi cartela in alte receptoare (deci nu iti da cartela imperecheata cu o conserva ) mergi frumos in magazin, cumperi SC care costa in jur de 25 euro si cu care poti viziona 24 canale tv timp de un an de zile dintre care 2 HD!.. asta e doar un exemplu.. acum intelegi dece personal cred ca e mult?

asta nu inseamna ca nu are dreptul sa il vanda la ce pret vrea el.. de aceea am spus mult noroc la vanzare...

Mgar de marc Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Andrei78 View Post
    @ntire2000 tu despre ce vorbesti.. focus iti da echipamentul in custodie.. mai mult decat atat.. am explicat care sunt motivele plus ca majoritatea celor de pe aici au propriul lor receiver pe care doresc sa il foloseasc cu focus si nu sa mai dea banii pe un receiver care nu are prea mult viitor etc etc...

in conditia in care citez

devii proprietarul receptorului, mai puţin al cartelei de acces la serviciul Focus Sat (cartela pentru decodarea semnalului recepţionat, aflată n interiorul receptorului, rămne n proprietatea Focus Sat).

se vinde ceva ce nu este al tau si care nu este decat un card pe care trebuie sa il "incarci" lunar... personal consider pretul unul exagerat.

ca si exemple, in afara, la anumiti provideri unde poti folosi cartela in alte receptoare (deci nu iti da cartela imperecheata cu o conserva ) mergi frumos in magazin, cumperi SC care costa in jur de 25 euro si cu care poti viziona 24 canale tv timp de un an de zile dintre care 2 HD!.. asta e doar un exemplu.. acum intelegi dece personal cred ca e mult?

asta nu inseamna ca nu are dreptul sa il vanda la ce pret vrea el.. de aceea am spus mult noroc la vanzare...

moo tu nu esti javrield ?
    sigur nu
    sigur, sigur
    adevrul este inventia unui mincinos

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)