Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 11 of 11

Thread: Gta

__/\__/\__/\_____________ Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Gta

Hello GTA, o intilnire la o iarba verde vara asta?

Junior Member Junior
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Salutare la veterani (si la toata lumea)...
    Taman am descoperit si eu acest forum.
    Cosmine sunt "around" asa ca daca va mai stringeti, poate apar si eu.Ma rog, iarba e destula (si verde inca) iar in GTA pretul la bere pare ca n-a explodat.

stima,

__/\__/\__/\_____________ Expert
    Posts Thanks / Likes

nu se vrea.
    ata ete fiecare cu iarba lui.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Smile De unde atita iarba ..... e scumpa daca e de calitate

Quote Originally Posted by raducosmin View Post
    nu se vrea.
    ata ete fiecare cu iarba lui.
    Mah aici ne pregatim de iarna man,asa ca mai bine ne intilnim la o saniutza
    Unde esti tu TEPES doamne .....

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Default Iarba verde

Fixeaza o data sau doua ca sa avem de unde alege si hotarim unde si cind. Vino cu ceva propuneri. Cine aduce muzica?
    Daca nu sintem asa de multi forumisti poate organizam la cineva acasa in stilul BOB.

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

Varianta lui "cosas" nu suna rau.Dar putem gasi si un loc mai public in final, unul din cele precedente (daca au fost) poate.Dar sa fie verde, nu pub."Veteranii" stiu mai bine.Nu-i bai, vom purta mai departe discutii "tehnice" pina la vara urmatoare si poate atunci ne fac astia de la City vreo invitatie pe Centre Island, daca nu apare nimic...

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

pai daca se pune de-o bere pe undeva, cat mai e vara si cald... count on me
    FORUM RULES
    Nomad Iresponsabil

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Default Cafea si bere

Fixati o intilnire cei care stiu mai bine locurile din preajma GTA (sau citeva din care sa alegem) ca daca mai stam ne apuca Craciunul. Si in functie de data putem lucra pe ea. Daca nu sint doritori inseamna ca lumea lucreaza la greu. Si asta este. Ce ar fi sa facem un anunt ca este bere gratis si mici la discretie si sa vedem citi vin. Si apoi la locul de intinlire sa facem o plancarda in care o sa scriem ca ne cerem scuze dar a fost o eroare de tipar si berea si micii nu sint gratis numai zgomotul........

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by cosas View Post
    Fixati o intilnire cei care stiu mai bine locurile din preajma GTA (sau citeva din care sa alegem) ca daca mai stam ne apuca Craciunul. Si in functie de data putem lucra pe ea. Daca nu sint doritori inseamna ca lumea lucreaza la greu. Si asta este. Ce ar fi sa facem un anunt ca este bere gratis si mici la discretie si sa vedem citi vin. Si apoi la locul de intinlire sa facem o plancarda in care o sa scriem ca ne cerem scuze dar a fost o eroare de tipar si berea si micii nu sint gratis numai zgomotul........
    Duminica e picnic la Campul Romanesc,ceva cu sf.maria.Veniti oameni buni acolo si e gata intalnirea.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Da mai Terente1 venim la Cimp dar noi vrem sa o mai punem de o extra intinlire.
    Stii ce ma mira este ca pe citi ii aud se pling de socializare (nu e ca in Ro) apoi cind este ceva de organizat nu vine lumea. Am fost la sepectacole de teatru cu 20 de oameni in sala. Zi si tu cum ar putea fi comentat starea asta de fapt ca pe de o parte ne plingem (sau se pling) ca nu ne socializam si pe de alta nu vin. Oare sintem satui de socializarea din Ro si acum vrem sa fim singuri cuci? Inpuscatul se bucura daca reusea sa faca din noi ce a facut Ca.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by cosas View Post
    Da mai Terente1 venim la Cimp dar noi vrem sa o mai punem de o extra intinlire.
    Stii ce ma mira este ca pe citi ii aud se pling de socializare (nu e ca in Ro) apoi cind este ceva de organizat nu vine lumea. Am fost la sepectacole de teatru cu 20 de oameni in sala. Zi si tu cum ar putea fi comentat starea asta de fapt ca pe de o parte ne plingem (sau se pling) ca nu ne socializam si pe de alta nu vin. Oare sintem satui de socializarea din Ro si acum vrem sa fim singuri cuci? Inpuscatul se bucura daca reusea sa faca din noi ce a facut Ca.

Nu stiu cine se plange de socializat,cred ca cei nou veniti pentru primii cativa ani pana isi fac prieteni.Dar oamenii in Canada vin maturi in general cand nu mai e asa usor sa-ti faci prieteni,gasesti tot felul e chitzibushuri la fiecare cu cat inaintezi mai mult in varsta.Asta e parerea mea,in alta ordine e idei ne vedem la campul romanesc atunci!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)