Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 5 of 5
    Junior Member Junior
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Cartela dolce pe Azbox Elite HD

Salutare tuturor!Am luat de curand dolce HD si punand cartela de Dolce in Azbox se vad numai canalele SD si ce in HD nu se vad cum multicas.Stie cineva sa-mi spuna de ce nu se vad si cele in HD?Multumesc anticipat!

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

cu un search gaseai raspunsul. pt canalele hd se foloseste alt sistem de imperechere...
    MacMini, MacBookAir, Dolce Interactiv, Focus DTH, Digi CATV digital

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

Spune-mi te rog daca stii cum se face imperecherea dolce HD

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

nu merg canalele HD in share.
    cauta in forum si gasesti discutiile ref la dolce HD
    MacMini, MacBookAir, Dolce Interactiv, Focus DTH, Digi CATV digital

Faithful Member Expert
    casa cu flori, strada sperantei, la etaj...
    Posts Thanks / Likes

HD de la dolce... Cardul ala cu HD e imperecheat asa cum sunt doi caini in perioada asta. Nu se poate desperechea.... Ce sa faci, sunt mai destepti romanii aia sau aia care fac criptarea videoguard de la Dolce, ceva mai sus decat aia de la Sky... Sau poate... sunt mai cinstiti ai care baga in alte conserve. Sau... mai bine ma facea mama cu mai multi purici in creier. Sau neamt...
    Ma, dar cand nu merge, asta e, nu vrea si pace. Poate ca ar putea sa mearga cand ar deveni interesant ca si pachet pt niscai' ******v de pe afara. Asa ca sky. Sau, sa schimbe criptarea sa mearga gamma si omnia, sa le vanda arabii pe ici pe colo. Sau, sau.... sa ne mai scarpinam (scuze, scarpine, ca eu habar nu am sa gatesc o mancare de-asta, bag la mila altora mai avuti sa dea de pomana) poate, poate ii trosneste o revelatie de sus (de la birourile RTC? sau de la Domnul?) sa strige in cada cu becul aprins la cap (ca idee nu ca bec fizic ca ar fi o chestie rea si s-ar pierde definitiv ideea)... a, sa strige "evrika!" si sa mearga dolcele ala HD handicapat, si cu un pret de-ti tremura si punguta aia cu doi bani care ne va mai ramane in vremurile astea de restriste cu TVA 24% si cu un card de bugetari flamanzi in spate. Ma pe alea 5 sau 6 canale de la Dolce, escrocii naibii. Au scos cateva canale ca sa le inlocuiasca asa taram-pam pam cu altele fie ele si HD, la care sa puna un pret de

Ca poate cine stie, o sa am orgasm psihic ca vad in HD la ora 5 ca l-a tarat vaca pe nea Vasile din Cataratii din Vale.

Lasa nenicule... Vrei sfatuil meu? Mergi inapoi cu HD-urile lor de ca nu o sa mearga niciodata, mergi si cere-le banii cat mai ai timp. Ca nu-ti convine tie sa te oblige altul sa mananci ciorba cu lingura lor de lemn.
    Atat am avut de zis, eu va salut..... Popica
    Do you want to see a picture of a beautiful person? Hold up a mirror...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)