Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 2 of 2
    Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Default pt. @ghettoman...in leg. cu ss1 si ss2

@GHETTOMAN,sa stii ca se impaca super cele 2 placi,am ss1 rev.cea mai buna zic multi 1.3,si ss2 rev.2.6c (ultima);pe ss1 ma uit la programe codate (in afara de full x1 si x2 care merg doar pe ss2) pt.ca ocupa doar 1% din processor totul fiind facut hardware inclusiv iesirea video este cu decodor mpeg2 hardware dedicat,care da o calitate net superioara oricarei placi video tv-out oricat de scumpa ar fi asta!ss2 o folosesc simultan cu o antena separata,non-stop pt.receptia de dateinternet pe satelit EOL la care am abonament si impart anunturi .fza cu ultimele dvd-uri,divx-uri si mp3-uri de actualitate,care nu vor fi pe canalele pay-per-view doar peste aprox.1 an,...e cea mai buna solutie sa fii la zi cu totul ce-i de ultima ora 2004,din domeniul filme,jocuri ,muzica;pacat ca progr.nu are un log sa-ti trimit tot ce a fost pushat sa vezi ca merita din plin 100 euro/an un abo.EOL,dupa care sa iti intre zilnic aprox.12 gb/zi numai noutati din toate domeniile!

Senior Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

ss1 1.5 e cea mai buna dintre toate shi ca nivel de sensibilitate shi ca sr mic

am crezut ca ai 2 ss2 .asha intzlesesem eu .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)