Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 7 of 7

Thread: Sunt uimit!!!

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Sunt uimit!!!

Un vecin a vrut sa cumpere Focus cu orice pret si m-a chemat sa ne informam de oferta . Sunam la Digisat Focsani intrebam de oferta (partea cu platesti 1 pachet si primesti 2) si stupoare nu stiau pe ce perioada se aplica promotia . Am sunat apoi la Buzau la ...nu mai retin , aceeasi problema , nu sim exact cum si ce . Apoi incercam la Focsani la o alta firma unde ne raspunde o doamna care ne-a bagat total in ceata. Ultima solutie ramane Call center-ul de la Bucuresti unde ... momentan nu este disponibil (circa jumatate de ora ). Acum serios , omul chiar vroia Focus dar dupa asa experienta s-a lipsit (cel putin momentan).
    Acum stau si ma intreb , oare respectivele firme n-au vandut nimic si de aceea nu stiu ce oferte sunt sau cei ce au cumparat au fost asa fanatici ca au cumparat cu ochii inchisi ca doar n-or fi batuti in cap chiar toti clientii Focus sa nu intrebe ce si cum. Acum , totusi , stie cineva ce-i cu promotia asta . Daca face contract pe 2 ani , primeste 2 ani , 2 pachete la pret de unul sau cat ( cu receptorul cumparat ). Astea fiind spuse le-as recomanda celor 3 operatori DTH sa selecteze cu mai mare atentie personalul si distribuitorii sau macar sa-i instruiasca si pe aceste probleme caci cade rau sa vinzi ceva ce de fapt habar nu ai ce este

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

nu-i bai...eu bombardez cu mailuri la HEADQuarter de vreo 2 luni sa-mi zica daca e posibila oferta cu CAM, si nimic...de la CAP se IMPUTA
    DIGI TV(3kituri cu HSS 1160,DIGI+,DIGI II+), FOCUS SAT, DM 500, Echostar 3600 IP, Echosmart 770 cu cardreader,3XEchosmart 790,Echosmart 791 2XKAON KSF100, Optibox CXPVR, 1x offset 1,20, 4 LNB INVERTO 0.2 dB, 5xoffset 0.90x6lnb inverto 0.2 db, 1X offset 0.80X1 lnb Smart Titanium 0.2 db

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Cel mai simplu era daca se vizita situl lui Focus SAT,capitol(singurul,in modesta mea opinie) la care acest operator sta cel mai bine.
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Fanta
    Cel mai simplu era daca se vizita situl lui Focus SAT,capitol(singurul,in modesta mea opinie) la care acest operator sta cel mai bine.
    Si acela e la fel de ambiguu , nu exista explicatii clare privind perioada promotiei

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

@Fanta
    Tie chiar iti place situl lui Focus cu gif-uri copiate de pe net ?Am pretenti,nu cere nimeni sa fie site ca in vest dar si eu daca ma apuc fac un site mai bun ca toti 3 la un loc.

Very Iritant Person Expert
    Posts Thanks / Likes

daaaa, site lu mirosat e in schimb bestial....
    mai baga .... sa vedem ce limbi mai poti da....

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

mie imi par foare clare specificatiile de pe siteul focus, inclusiv data promotiei e scrisa negru pe alb

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)