Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 3 of 3
    Junior Member Friend
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default imi poate spune cineva niste key si cum se folosese AltDVB?

sal, nu am stiut unde sa pun intrebarea asa ca am ales forumul asta pentru nedumerirea mea.
    Iata si intrebarea: Am inteles ca AltDvB e un program Foarte bun de vizionat programe FTA si codate , numai ca de atunci cind selectez un canal de pe un satelit imi zice ca nu se incarca graful. Am mai tot intrat pe niste site-uri turcesti si am vazut acolo alte grafuri pe acre leam luat si leam puys la mine in program, dar tot acelasi lucru. Am vazut ca mai trebe niste codecuri dar cum se pun alea pt AltDVB?

A mai avea o rugaminte: nu cumva aveti keya 008100 pt viacces, au schimbato de curind pt MTV Base de pe Astra 1 si vad ca nu mai apare de vrep saptamina.sau aveti key-ile "V 021570 08 si V 020C10 08"?
    Daca le aveti cumva imi puteti lasa un msg la adreas mea de emailde pe yahoo: raduurosu pe yahoo messenger.Mersi mult

Multi Banned User Expert
    Posts Thanks / Likes

placi dvb era rubrica specializata unde gaseai informatii despre superpro-
    gramul romanesc unde se pot pune si intrebari.la unele poti primi raspuns
    chiar de la maestrul insusi. despre key informatii tot la rubrici specializate.
    trebuie sa citesti de sus in jos pina gasesti ceea ce cauti sau daca ti-e mai usor foloseste functiunea search.noroc,nirolf

Silver Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default alt-dvb

Salut ca sa-ti faci o idee mai buna despre Alt-dvb citeste aici : http://www.********.com/f2/viewtopic.php?t=16917 .Despre problema cu grafuri ce poti face: sa instalezi un pachet de codecuri mai bun si de preferabil sa folosesti "SS2_BasicGraph.grf".Cat despre key iti poti da seama usor : descarci un fisier "softcam.key"AICI si acolo poti vedea daca ai key ce te intereseaza.Daca nu poti vizita sectiunea key a sitului key Viac**.Bafta!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)