Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 36
    Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Cluj , fireste .

Normal ca au castigat si merg mai departe in Cupa Romaniei .

Junior Member Friend
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default cluj,fireste..

kiar este normal?
    parerea mea este ca aceata echipa care nu are istorie si nici nu o sa aiba pentru ca cum a aparut asa o sa se stinga si de fiecare dat cind o ia in mufa devin ffff agresivi in teren .pai ei in viata vietilor lor nu o sa poata sa faca ce au facut echipele de traditie din romania.si FC NIMENI TIMISOARA si CLUJUL incearca sa obtina trofee ba prin arbitri ba prin procese ,ma refer la elefantul de iancu,un fost detinut si un procesoman care acum isi permite sa vorbeasca de singura si unica echipa din romania STEAUA BUCURESTI care a facut cinste tari ,

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Da , cei mai mari mituitori din Romania .

Sa speram ca 6 luni nu mai auzim de oier , ca e suspendat . In felul asta partidul lui ajunge de la 1% la 0.1% .

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by alycrys_20 View Post
    kiar este normal?
    parerea mea este ca aceata echipa care nu are istorie si nici nu o sa aiba pentru ca cum a aparut asa o sa se stinga si de fiecare dat cind o ia in mufa devin ffff agresivi in teren .pai ei in viata vietilor lor nu o sa poata sa faca ce au facut echipele de traditie din romania.si FC NIMENI TIMISOARA si CLUJUL incearca sa obtina trofee ba prin arbitri ba prin procese ,ma refer la elefantul de iancu,un fost detinut si un procesoman care acum isi permite sa vorbeasca de singura si unica echipa din romania STEAUA BUCURESTI care a facut cinste tari ,
    Sigur preferi sa nu-mi afli parerea despre ce ai postat. Te afli in bezna totala. Inainte de a posta este bine sa mai trecem si pe la scoala pt. a invata, nu pentru cu alte scopuri.

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Default clujul,fireste

prietene ,eu credeam ca vorbim de cluburi de fotbal nicidecum de persoane dar daca este sa vorbim de investitori atunci sa nu crezi ca romanasi nostri nu stiu cum marele investitor si filantrop pascani,a fost un lingau de blide la niste batrinei de prin canada si se da mare om cu bani in ROMANIA.nu il simpatizez pe becali dar pina o sa ajungeti sa aveti si voi provincia macar 5 titluri fata de 23 ,AU TRECUT 20 ANI DE LA REVOLUTIE SI NIMIK,CIT TREBUIE SA MAI TREACA SA LUATI SI VOI MACAR 5 CAMPIONATE ?apropo sint din timis si pentru mine FC NIMENI TIMISOARA SAU AEK TIMISOARA NU EXISTA sint zero doar papagalu mare si gargara

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

CFR are un lot gratie caruia se vede ca oricand poate alinia o formula stabila si puternica. In aceasta seara au avut si putin noroc la golul doi si mai ales ca nu au mai luat. Pare a fi favorita si la titlu, sa vedem ce va fi la Timisoara. Oricum, felicitari!

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

In perioada aia (fara straini in campionat) cati jucatori din pepiniera proprie avea Steaua si Dinamo in componenta? Cati dintre jucatori erau luati cu "japca" de la restul echipelor din tara? Cate meciuri au fost castigate la ordin de sus? Singurele performante adevarate din acea perioada sunt cele din Europa si aici Steaua merita apreciata. Dar vorba unui clasic in viata: "Ciocu mic" cand vorbesti de trofee si istorie in competitiile interne din partea celor care "faceau" legea in acea perioada.

Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

prietene ,eu credeam ca vorbim de cluburi de fotbal nicidecum de persoane dar daca este sa vorbim de investitori atunci sa nu crezi ca romanasi nostri nu stiu cum marele investitor si filantrop pascani,a fost un lingau de blide la niste batrinei de prin canada si se da mare om cu bani in ROMANIA.nu il simpatizez pe becali dar pina o sa ajungeti sa aveti si voi provincia macar 5 titluri fata de 23 ,AU TRECUT 20 ANI DE LA REVOLUTIE SI NIMIK,CIT TREBUIE SA MAI TREACA SA LUATI SI VOI MACAR 5 CAMPIONATE ?apropo sint din timis si pentru mine FC NIMENI TIMISOARA SAU AEK TIMISOARA NU EXISTA sint zero doar papagalu mare si gargara
    eu te intreb altceva:
    cit o sa mai treaca pina cind o sa mai cistigatzi si voi un trofeu?
    (ai uitat ca totzi jucatorii de calitate erau luatzi cu japca de steaua si dinamo? sau nu vrei sa-tzi aduci aminte?)
    FORTZA CFR!

Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

sa va para bine ca avetzi turma si cioban in bucuresti!
    cine mai este ca si voi?
    singura capitala din europa cu turma si cioban!
    Fortza CFR!

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Acum hai sa vorbim serios... CFR Cluj nu a fost , nu este si nici nu va fi vreodata o echipa de fotbal adevarata nu au traditie istorie ...nimic . Apropo cati jucatori romani are CFR ? Acuma referitor la Steaua e clar ca joaca cel mai de kaka fotbal din campionat au transferat numa panarame de jucatori , Stoichita numa antrenor nu e vai mama lor . Concluzia : un campionat foarte slab cu aceleasi echipe slabe care in cupele europene se vor ruga sa ia batai cat mai putin rusinoase
    http://uploadimage.ro/images/04034302560823760342.jpg

Cumpara de la PcGarage folosind acest voucher : VPT7KWLZ si beneficiezi de 1% reducere !

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Unii nu au inteles nici acuma ca comunismul sa terminat.Nu se mai pot lua jucatori cu japca,cine are bani in fata cine nu............Hai Vaslui.
    Last edited by Vicu432; 15th April 2010 at 10:56.

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Default cfr,fireste...

daca este sa vorbim de valori fotbalistice crescute de STEAUA BUCURESTI in ultima perioada, inainte de revolutie pot sa spun doar citeva exempleetrescu,dumitrescu...iar in ziua de azi cred ca 40%din oameni de fotbal din liga 1 au trecut pe la STEAUA.avem campionate ,cupe participari in europa cit clujul nu are in toata istoria ei participari in liga1,si nu vad ce va inpiedicat de 20 ani sa jucati si voi prin europa.dupa parerea mea sinteti o echipa zonala ca sa zic asa, care practic nu poate sa aiba mai multi fani decit sint pe stadion si nu o sa puteti sa puneti niciodata dar niciodata numele cfr linga al STELEI doar prin prisma faptului ca pe voi nu va recunoaste nimeni in afara granitelor ,nu a auzit nimeni de voi ,sinteti inexistenti pe plan fotbalistic.O VIATA PENTRU STEAUA BUCURESTI

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by dinu_paturica2 View Post
    mai agramatule, du-te la scoala si nu mai debita prostii pe-aici. du-te la stana, acolo poti scuipa seminte in voie si asculta manele la maxim. vad ca esti timisoara, pai poli are de 10 ori mai multe traditie fotbalistica decat echipele securisto-militare ale comunistilor.
    Lasa-i pe baietica sant tineri nu stiu.

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Default prostia romaneasca...

felicitari clujului ptr.calificare si sper din tot sufletul sa ia campionatul..decat cu ciobani si vanzatori de butelii mai bine lipsa!referitor la palmares...sa fim serios....cei de la steua si dinamo treb.sa le multumeasca fratilor de la est!

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Default cfr,fireste...

fraierica ,agramat esti tu,tarane,vad ca esti suporter FC NIMENI TIMISOARA si asta nu am ziso eu ci nemti care au venit si v-au traso in birlog,voi clubul ala mare care tineti conferintele de presa cu ingrijitorul stadionului.cite titluri ati luat voi in ultimi 20 ani?de fapt voi nici nu existati sintei undeva in liga 4,ar trebuie sa va numiti poli AEK tmisoara sau brigadirul bucuresti ,ce club sinteti voi daca va vindeti intre voi palmaresul si culorile.vai mama voastra ,va oftica ca nu ati facut absolut nimik in istoria recenta a fotbalului romanesc si atunci va luati de becali ,de comunisti si de securisti , de greseli gramaticale....etc.si pentru tine ,eu sint din timisoara .VAI MAMA VOASTRA

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)