Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 2 of 2
    Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default Silvercrest sl65

are cineva ceva idei despre Silvercrest sl65
    se poate decoda ceva cu el
    este echivalent cu alt decodor ca soft ?
    Multumesc anticipat

you said "member" huh! Teacher
    Posts Thanks / Likes

E decodorul de la supermarketurile LIDL .S-au vandut in toata europa la preturi relativ mici .Am luat si eu unul silvercrest 65 2cl,la 59 euroi.Spre deosebire de primele decodoare digitale vandute de LIDL (PILOT daca imi amintesc bine)acesta nu primeste nici un fel de soft emu.Au avut reclamatii destule de la primul si au facut cumva sa ia numai upgrade de soft de la firma producatoare (COMAG) .Am citit asta pe un site oficial al firmei.Deasemenea am cautat cateva zile topicuri in legatura cu asta si peste tot acelasi raspuns .nu descide nimic.in schimb are un tuner foarte bun.Eu am si Satlook pentru gasit satelitii dar de cand am luat silvercrest nu il mai folosesc.Recunoaste si dragon cam si matrix dar se blocheaza daca dai pe un canal in alt sistem de criptare pe care nu il deschide, si trebuie reinitializat cam-ul.Daca aflii ceva nou posteaza .sigur mai sunt si altii care asteapta noutati.Eu as fi dispus sa il deschid si sa fac teste dar nu stiu cu ce sa incep.si nu stiu cum vin pinii la cablu vreau o schema.am incercat cateva variante dar nu sunt sigur daca era bine.uite si un link http://upload.grupocomag.com/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)