Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 12 of 12
    1RoWareZ
    Guest
    RDI - Board Default Avatar

Wink Cumpar orice receptor orice model

Cumpar orice receptor orice model orice stare care sa mearga pe gigitv, doar in Bucuresti telefon 0763926144

VAND Placa de baza assus ALIVE-GLAN NF6G
    Placa Video ATI Radeon 1050
    Dual Procesor Intel E2140 1,6 Gb
    pret 250 ron Urgent

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Pentru 10 lei pe luna ai canalele oficiale cu receiver gratis , oficial . Dar mocangii , tot mocangii raman .

De-abia astept sa opreasca Digi sistemul Nagra2 , si atunci vom vedea cati ametiti vor dispera .

PS Editeaza-ti te rog postul si scrie corect macar numele operatorului , daca nu , ti-l editez eu de tot .

Traiasca milogii .

member Expert
    Posts Thanks / Likes

Default re...

Quote Originally Posted by ********* View Post
    Pentru 10 lei pe luna ai canalele oficiale cu receiver gratis , oficial . Dar mocangii , tot mocangii raman .

De-abia astept sa opreasca Digi sistemul Nagra2 , si atunci vom vedea cati ametiti vor dispera .

PS Editeaza-ti te rog postul si scrie corect macar numele operatorului , daca nu , ti-l editez eu de tot .

Traiasca milogii .
    @kb fa un pic un calcul la un abo full si vezi cam ce pret iti da...
    Daca ai face o diferentza la bani , atunci pt sky it , sky de , D+ etc ,toti cei de dincolo ar trebuie sa fi renuntzat de la bun inceput in a mai cauta si afla key . Nu ma refer la momentul actual , atunci cand existau key pt toate marile pachete....nu uita pe acest principiu s-a lansat ******** , asa s-a po....rizat , asa a crescut si dezvoltat....ca acum este interzis sa postezi key este ok am inteles toti , dar faprul ca cineva doreste nu trebuie batut la fund ca parca ar fi intrat pe forumul dth-ului gheorghe.
    Erau adrese de germania si se discuta despre mare DF1 aka Premiere acum sky , existau key , nu prea se discuta mergi la magazin si fa abo .
    Omu` a intrebat de aparat nu de key ....si daca intreba de ele era doar o intrebare.
    Aprobo am abonament la cablu .
    Si un mic exemplu : crezi ca putem stii care este cel mai mare site in domeniu? hai sa zicem ca este unul din germania.....crezi ca daca va merge cu vre-un emu pt sky , si se gaseste un novice sa intrebe ce tre sa isi cumpere sa vada si el un pachet full este trimis la reprezentantza sa isi faca abonament ?
    Toate Cele Bune

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Default Digi

din ce stiu eu, dar poate gresesc, de ceva timp DIGI nu mai ofera echipamentul in custodie GRESESC ? este 250 de RON ?

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Default receptoare gratis

Quote Originally Posted by ********* View Post

Traiasca milogii .
    de unde se pot lua receptoare digi gratis ?, ca mie mi-au cerut 200 pe unul si fara antena .. iar abonamentul era 24 cu tva.daca stiti undeva gratis, indrumati-ma si pe mine. multumec.

member Expert
    Posts Thanks / Likes

Default re...

cred ca o sa astepti cam mult raspunsul ,mai ales ai gasit si pe cine sa intrebi loool

1RoWareZ
    Guest

Unhappy rectificare

RECTIFIC Ofer 100-130 RON Cumpar 1 singur receptor ,orice model ,orice stare care sa functioneze cu cartela sau fara pentru DIGI TV, doar in Bucuresti telefon 0763926144 Am o obligatzie pentru cineva nu ma mai ocup cu asa ceva Kingule te stiu demult ..sunt ani de zile...eu sunt RowareZ ,folosesc acest id pentru ca cineva a binevoit odata sa imi mazilesca idul..acesta exista si acum,dar numai pot intra pe el ...asta este...in alta ordine de idei doresc acest receptor si am specificat ca il doresc in orice stare deoarece il donez la o fata singura cu un copilas de 3 luni care sta intr-un camin de nefamilisti prin berceni pe langa Real Berceni,intr-un loc care mi-a adus aminte de resourile cu span din regie si care te asigur eu ca 10 ron inseamna 1 piure de banane pentru fetitza,daca itzi aduci aminte eu am fost cel care a spus la un moment dat nu datzi in DTH-urile din romania o perioada de 5 ani ca sa avem si noi la ce ne uita,apoi putem sa ne uitam si fara abon si atunci mi-au sarit totzi in cap,de cate ori am postat aici,mi-au fost sterse posturile,de aceea nici nu am mai postat,daca tu vrei sa il stergi sterge-l nu ma ataci direct,ataci o fata sarmana care vrea sa se uite la un program deoarece innebuneste uitandu-se pe peretzi,apropos chiar numai am timp sa ma uit la tv, la 41 ani si pe criza asta alerg,si daca chiar vreau sa ma uit am internetul care imi asigura cam orice program vreau,asta va fii viitorul televiziunii mai devreme sau mai tarziu,...

Pentru conformitate RoWareZ ( Corbut Cezar Manase )

Nukem Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Exclamation re warrez

precum am vb la telefon www.tehnicb.ro au opticum 4100 , este 140 ron si merge ok pe orice vrei tu. este si nou si nu tre sati mai bati capu atat....
    Last edited by DukeNukem; 23rd January 2010 at 17:39. Reason: greseala de tipar , tipar tampit :))
    Telecomunicatii - > Wi - FI - > 3G -> 4G Maniac>_)(!

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by DukeNukem View Post
    precum am vb la telefon www.tehnicb.ro au opticum 4100 , este 140 ron si merge ok pe orice vrei tu. este si nou si nu tre sati mai bati capu atat....
    ceea ce nu ai zis e ca nu se stie pentru cat timp va merge
    http://uploadimage.ro/images/04034302560823760342.jpg

Cumpara de la PcGarage folosind acest voucher : VPT7KWLZ si beneficiezi de 1% reducere !

Nukem Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Exclamation ree

))) ba da , iam zis cu mult noroc trecem de aprilie . asta nui problema mea dar sunt fairplay si iam zis sincer

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Nu m-am bagat de prea multe ori in seama ci doar daca am fost intrebat sau daca am ajutat pe cineva dar domnule "*********" nu este problema noastra ca digi nu e in stare sa schimbe niste amarate de cartele intr-o perioada scurta si le trebuie 2 ani , la altii dureaza cateva luni la noi cativa ani ca doar na suntem romani la noi toate merg greu , iar daca din aprilie asa cum se spune o sa ramana f multi cu ochii in blackscreen , crezi ca asta va ramane mult timp ? ..... nu fi asa sigur

Tot respectul.

Nukem Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Cool salut

deja se zvoneste ca cica sar fii stat pe N3 1 zi up deci sperantele sunt mari dinainte de schimbarea totala... ramane de vazut ce recetpoare vor fii compatibile .... multe multumiri romanilor de pretutindeni care lucreaza inca la asta .. ) JOS cu maimutoi neplatitori .sincer ma bucura treaba asta ... cum au dat tzapa la instalatori un exeplu viu aici... zic viu ca sunt si exemple care nu mai sunt printre noi la saramura cu codarile

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)