Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 12 of 12

Thread: vand dream

Junior Member Junior
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default vand dream

salutare,vand dreambox 5600 in perfecta stare de functionare sau schimb cu dream 800 hd + diferenta pe care o dau eu,astept oferte in pm,multumesc

depresiv Expert

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by fertary70 View Post
    salutare,vand dreambox 5600 in perfecta stare de functionare sau schimb cu dream 800 hd + diferenta pe care o dau eu,astept oferte in pm,multumesc
    te clonasi bre doar ca sa vinzi un receptor sau vrei sa dai vre-o teapa si nu vrei sa stim cine esti in realitate bbbbuoooooooohhhhhhhhhhhhh

hai, dute, lasa-ne, la talcioc cu tine

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

Default re;

Quote Originally Posted by luky View Post
    te clonasi bre doar ca sa vinzi un receptor sau vrei sa dai vre-o teapa si nu vrei sa stim cine esti in realitate bbbbuoooooooohhhhhhhhhhhhh

hai, dute, lasa-ne, la talcioc cu tine
    salut,bag de seama ca tu te ocupi cu trasul tepe,nu trage concluzii pana nu esti sigur pe ceva,eu vreau sa trec la un receptor hd si daca se poate s-al dau pe cel vechi ,care este in stare buna de functionare,salut

depresiv Expert

Posts Thanks / Likes

salut,bag de seama ca tu te ocupi cu trasul tepe,nu trage concluzii pana nu esti sigur pe ceva,eu vreau sa trec la un receptor hd si daca se poate s-al dau pe cel vechi ,care este in stare buna de functionare,salut
    oki, dar cum zici ca-ti era userul folosit cel mai des pe rdi

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

Default re

oki, dar cum zici ca-ti era userul folosit cel mai des pe rdi
    fane71,asta era userul

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

si care e motivul pentru care te-ai decis sa mai faci si o clona ? poti pune si cateva poze cu marfa daca tot zici ca esti de incredere .
    http://uploadimage.ro/images/04034302560823760342.jpg

Cumpara de la PcGarage folosind acest voucher : VPT7KWLZ si beneficiezi de 1% reducere !

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

Default re

Quote Originally Posted by wasexx View Post
    si care e motivul pentru care te-ai decis sa mai faci si o clona ? poti pune si cateva poze cu marfa daca tot zici ca esti de incredere .
    nu am putut sa intru pe site cu fane71 prima intrebare si la a doua nu stiu cum sa pun poze

Nukem Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Angry SAlut

Aveti mare grija cu Tzeparii, orice user mai nou de 1 an trebuie sa fie destul de suspicios , eu am luat`o`n freza de la unu cu un DM 500 care era praf si omu a declarat ca e nou, deci lasati`va de prostii de astea, Va Rog!
    Telecomunicatii - > Wi - FI - > 3G -> 4G Maniac>_)(!

depresiv Expert

Posts Thanks / Likes

fane71 are 17 postari si inainte de fane71 ce username

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

Default re

fane71 are 17 postari si inainte de fane71 ce username
    stati putin ca e o problema,vad ca am devenit inamic public nr 1,deci, nu ma ocup cu vanzari ,sant pasionat de receptia tv de cand altii de aici de pe forum nici nu stiau de asa ceva mai precis din 93 {cu banii de la botezul fetei mele am cumparat primul receptor satelit analog},intre timp recunosc am ramas in urma cu tehnica locuind la tara,acum cu internetul incerc sa mai invat cate ceva am un dream 5600 cumparat din italia acum 2 ani ,vreau sa il vand sa mai pun bani si sa cumpar un dream 800 hd,cu ce am gresit?avem net de la un server local care are 2 ip externe se intampla sa mai pice un ip eu am 2 calculatoare si m-am logat la ambele,cu ce va deranjeaza nu stiu,daca e o problema asa mare inchideti topicul,salutare

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Relax , relax , v-a mancat mintile la unii duminica asta .

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

stati putin ca e o problema,vad ca am devenit inamic public nr 1,deci, nu ma ocup cu vanzari ,sant pasionat de receptia tv de cand altii de aici de pe forum nici nu stiau de asa ceva mai precis din 93 {cu banii de la botezul fetei mele am cumparat primul receptor satelit analog},intre timp recunosc am ramas in urma cu tehnica locuind la tara,acum cu internetul incerc sa mai invat cate ceva am un dream 5600 cumparat din italia acum 2 ani ,vreau sa il vand sa mai pun bani si sa cumpar un dream 800 hd,cu ce am gresit?avem net de la un server local care are 2 ip externe se intampla sa mai pice un ip eu am 2 calculatoare si m-am logat la ambele,cu ce va deranjeaza nu stiu,daca e o problema asa mare inchideti topicul,salutare
    problema nu e ca ai 2 IP si te loghezi de pe IP-uri diferite pe un singur user ; problema e ca tu odata esti SPIDERMAN si altadata BATMAN ... intelegi ?
    http://uploadimage.ro/images/04034302560823760342.jpg

Cumpara de la PcGarage folosind acest voucher : VPT7KWLZ si beneficiezi de 1% reducere !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)