Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 5 of 5
    Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default Vind Azbox Elite

Receptor satelit cu linux.Cititor carduri,cam.Merge excelent ca multimedia ( procesor Sigma ca la popcorn).Timeshift,inregistrare.HDD-ul se pune extern.Are cccam care face si reshare.Poate fi pus si tuner dvb-t HD (costa 270 ron).Programele dvb-t se pun in lista de sateliti, si cind schimbi programele nici nu stii daca e de pe satelit sau terestru.Are youtube,rss,browser si se mai pot pune diferite plug-in.Are client de torente,asa ca biblioteca de filme se va umple automat fara sa mai tineti calculatorul deschis.Citeste MKV, subtitrari (se schimba font, marime,pozitionare)Este un multimedia ideal pentru casa.Este cumparat din Germania.Cred ca mai are si garantie citeva luni.Functioneaza impecabil. Pret 250 E sau lei la cursul zilei.

Senior Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by dun View Post
    Receptor satelit cu linux.Cititor carduri,cam.Merge excelent ca multimedia ( procesor Sigma ca la popcorn).Timeshift,inregistrare.HDD-ul se pune extern.Are cccam care face si reshare.Poate fi pus si tuner dvb-t HD (costa 270 ron).Programele dvb-t se pun in lista de sateliti, si cind schimbi programele nici nu stii daca e de pe satelit sau terestru.Are youtube,rss,browser si se mai pot pune diferite plug-in.Are client de torente,asa ca biblioteca de filme se va umple automat fara sa mai tineti calculatorul deschis.Citeste MKV, subtitrari (se schimba font, marime,pozitionare)Este un multimedia ideal pentru casa.Este cumparat din Germania.Cred ca mai are si garantie citeva luni.Functioneaza impecabil. Pret 250 E sau lei la cursul zilei.
    http://www.cs-multimedia.de/Digital-....html?refID=9&

OFER 150 Euro.

din ce localitate esti?
    VU+Solo2, Samsung ue40D7000,ue37D5700,Diablo Wifi, Offset 0,9m - 9E-13E-19E-23E, Offset 1.2m -28 E , 1.2m - 36 E, Offset 0.9m - 1w

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

E ok, poti sa-l cumperi linistit de acolo.E nou si cu garantie.Al meu e folosit.Oricum am primit oferte mult mai bune, crede-ma. Se gasesc in State si mai ieftine. O sa caut linkul, sa-l postez pt cine vrea.

Junior Member Junior
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Salut dun,
    Ti-am facut si eu o oferta pe pm, poate ca nu ai observat-o. As aprecia un raspuns asap. Multumesc !

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Fac schimb cu DM 800 clona,din variantele recente

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)