Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 8 of 8
    Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Imprumutare cont Premium Rapidshare/Megaupload

Va rog care aveti, imprumutati-mi si mie un cont premium rapidshare, pt ca am de descarcat episoadele HD din State de Romania aparute pana acum, ar veni in jur de 25-30GB de descarcat.
    Totusi mai mult as vrea unul pe megaupload, pt ca acolo am de descarcat si mai mult(Mighty Morphin Power Rangers HQ - Primele 3 sezoane), asta insemnand vreo 40-50GB. Deci cine este binevoitor sa ma ajute, il rog sa o faca
    Promit ca nu schimb parola, daca vreti va pun in legatura cu o persoana care mi-a dat un cont premium pe rapidshare acum cateva saptamani, dar acel cont a expirat ieri, sa il intrebati daca am schimbat parola.
    Promit ca daca ma ajutati cu conturile, sa descarc si eu ce am nevoie, pun tot ce iau pe torrente sa le luati si voi mai usor
    Multumesc anticipat

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by regina View Post
    Va rog care aveti, imprumutati-mi si mie un cont premium rapidshare, pt ca am de descarcat episoadele HD din State de Romania aparute pana acum, ar veni in jur de 25-30GB de descarcat.
    Totusi mai mult as vrea unul pe megaupload, pt ca acolo am de descarcat si mai mult(Mighty Morphin Power Rangers HQ - Primele 3 sezoane), asta insemnand vreo 40-50GB. Deci cine este binevoitor sa ma ajute, il rog sa o faca
    Promit ca nu schimb parola, daca vreti va pun in legatura cu o persoana care mi-a dat un cont premium pe rapidshare acum cateva saptamani, dar acel cont a expirat ieri, sa il intrebati daca am schimbat parola.
    Promit ca daca ma ajutati cu conturile, sa descarc si eu ce am nevoie, pun tot ce iau pe torrente sa le luati si voi mai usor
    Multumesc anticipat
    Dupa cum observ, esti cam nesimtit, adica abuzezi, daca inregistrezi Episoadele din SdR nu inseamna ca esti nici "zeu", dar este o mare nesimtire sa ceri azi 3 dolari pe un cont ca nu stiu ce (parca ar fii o suma mare 3$ sa o dai de la tine in loc sa iti cumperi tigari si cola), ceri conturi care acei care le au au platit fff mult si s-au straduit multi ani sa le primeasca si tu le ceri ca doar eu inregistrez SdR si am drept la tot, acum ceri cont pe RS / MU , cumparati cu 10 euro pe o luna si descarci pana te plictisesti .. Nesimtire curata , se vede ca nu ai mai mult de 16 ani

Bătrn fără minte Expert
    Posts Thanks / Likes

ţiam trimis eu unu valabil pn 27 ianuarie dar are 5 gig pe zi

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Multumesc Cartof, nu o sa schimb parola, si nimic, iar daca o sa termin ce am de descarcat mai devreme, o sa ti-l inapoiez. Multumesc inca o data
    Danniel, din partea mea sanatate, dar gandesti prost, sincer. Nu am profitat de faptul ca fac capturi si le pun aici, pt a cere conturi premium. Problema e ca n-am card pt plati pe net, si nici cont paypal. Si oricum, n-am cerut un cont definitiv, ci cu imprumut, fara sa schimb nimic in el.
    Problema ta daca gandesti gresit despre lume. Daca taceai filozof ramaneai

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

Default de acord

"Tatuca" Danniel sunt de acord cu Regina...nui este vorba ca este rege pt ca inregistreaza SdR ci pt ca ofera un serviciu pe care personal il respect si apreciez. De ce te intrebi? Pt ca nesimtiti de la ProTv pe pagina serialului anunta ca utilizatorii din strainatate pot urmari serialul pe protv international asta dupa ce platesti $10 pe luna. Eu am fost prost si i-am crezut. Da' stii ce? iti dau teapa! Tot ceea ce ofera este un amarat de stream de 300k "live" vezi Doamne! Asa ca ai mei $10 se pot duce linistiti persoanelor ca Regina care ofera un serviciu celor de departe.
    Apreciez raspunsul tau ca find un pur rautacios si fara scop. Sper sa intelegi ceea ce vreau sa spun.

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

Default o rugaminte

buna - am si ru rugaminte - am vazut ca cineva a reusit - am si eu nevoie sa descarc o singura data un dvd de pe rapidshare - daca nu puteti sa imi dati mie id si parola - as putea sa va zic ce anume as vrea - si sa le puneti pe torente
    numai daca se poate

numai bine..

Bătrn fără minte Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by JohnDoe82 View Post
    buna - am si ru rugaminte - am vazut ca cineva a reusit - am si eu nevoie sa descarc o singura data un dvd de pe rapidshare - daca nu puteti sa imi dati mie id si parola - as putea sa va zic ce anume as vrea - si sa le puneti pe torente
    numai daca se poate

numai bine..
    sint citeva programe care pacaleste rapidshare nu te lasa sa astepti decit 2 minute dar are un dezavantaj poti sa scoti numai cite o singura fila odata cauto pe vvv.forumw.org
    http://www.phazeddl.com/search/rapidshare.p1.htm
    http://dl.phazeddl.com/2410192/Rapid...llection_2009/

Platinum member Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by regina View Post
    Multumesc anticipat
    daca mai ai nevoie de un cont pe megauploud trimite-mi un pm,iti dau cu placere
    ----------------------------------------------

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)