Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 8 of 8
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default vand urgent sau dau la schimb

vand casca blutut,pt ureche model jabra jx10 la pret de 100 lei,sau schimb cu alte oferte.este nou nout si are ancarcator pt auto+suport de ancarcare pe birou.merge la mai multe tipuri de tel,si la nokia 5220,si se poate conecta la 2 telefoane.daca doriti puteti suna la 0766211462

member Expert
    Posts Thanks / Likes

Default re....

te ajut eu la detalii :

""""""Compatibil cu orice telefon care inglobeaza functia Bluetooth.Tip baterie: Litiu-Polimer reincarcabilaAutonomie: 6 ore in mod vorbire; pana la 200 ore in Standby, cu o raza de acoperire de maxim 10m. 10gFunctii speciale: Tehnologie DSP (Digital Signal Processing). Posibilitatea de a reincarca bateria cu ajutorul PC-ului prin conexiune USB. Indicatori LED pentru monitorizarea bateriei si functiilor Bluetooth. Redial. Apel in asteptare.""""""'

auzi la el blutut pt. ureche

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Default scuze

acum ce vrei cine este interesat antreaba nu se uita la greseli ,se mai antampla ,asa este de craciun,gresesc ei aia de la realitatea ,dar eu un om simplu

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by gorby_floryn76 View Post
    acum ce vrei cine este interesat antreaba nu se uita la greseli ,se mai antampla ,asa este de craciun,gresesc ei aia de la realitatea ,dar eu un om simplu
    multumeste la colegul nostru danetzd pentru AMABILITATEA de a te ajuta nu fi ciobanas... daca vrei sa vinzi ceva d detalii pentru ca nu vinzi lapte sau brinza ca sa stie lumea deja

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Default ce atata tam tam

ce sunteti asa de rai chiar si antr-o zi de craciun ,mai oameni buni ,ce nu a-ti anteles cine vrea sa cumpere poate sa sune ,si a-i voi spune mai multe,ce eu sunt primul care nu da detalii,dar pe cei care nici macar nu a-si da nr de tel,acolo de ce nu va supara.am scris si pe saituri la nemti,dar ca la rdi ,asa ceva este de prost gust,mai ales din partea celor care nu au ce face si scriu numai contrariu.oricum eu va doresc un craciun fericit la toti,si sa fiti mai buni ,mai dragi romani.

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

auleu

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

ce sunteti asa de rai chiar si antr-o zi de craciun ,mai oameni buni ,ce nu a-ti anteles cine vrea sa cumpere poate sa sune ,si a-i voi spune mai multe,ce eu sunt primul care nu da detalii,dar pe cei care nici macar nu a-si da nr de tel,acolo de ce nu va supara.am scris si pe saituri la nemti,dar ca la rdi ,asa ceva este de prost gust,mai ales din partea celor care nu au ce face si scriu numai contrariu.oricum eu va doresc un craciun fericit la toti,si sa fiti mai buni ,mai dragi romani.

dragule roman te rog s ne arati si nou unde ai scris>>>auf deutsch ... iih fercaufe blutut
    >>> Frohe Weihnacht Du Rumnische Kautz<<< auzi mai mai mai saituri germane penner tu cu cine crezi c vorbesti pe aici ?

member Expert
    Posts Thanks / Likes

Default re...

Man.... Craciun Fericit . dar nu inteleg ce te ataci atat , cine este rau eu ? """te ajut eu la detalii """"",mai dragule mai
    Blutut romanule blutut

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)