Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 8 of 8
    Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Cartela PocusSat

Cartela este alba,a fost incarcata cu baza+aventura pana la 30.11.09. Pret 70 lei+transport.
    Antena Parabolica 1,8m Al cu 1 Lnb Invacom Quad 0,3db/Montura Polara/Actuator 18"/Pozitioner Diseqc Moteck V-BoxII/Antena Offset 1,2m AL fixa cu 1 Lnb Inverto Quad 0,2db/1xDM920UHD 4K.

Nukem Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Cee ?

Adica vinzi cartela expirata?
    Telecomunicatii - > Wi - FI - > 3G -> 4G Maniac>_)(!

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by DukeNukem View Post
    Adica vinzi cartela expirata?
    Cartela este reincarcabila,daca nici macar atata lucru nu stii...macar veziti naibi de altele pe care sa le stii si apoi sa le comentezi pe alea.
    Antena Parabolica 1,8m Al cu 1 Lnb Invacom Quad 0,3db/Montura Polara/Actuator 18"/Pozitioner Diseqc Moteck V-BoxII/Antena Offset 1,2m AL fixa cu 1 Lnb Inverto Quad 0,2db/1xDM920UHD 4K.

Nukem Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Default salut

mai baiatu stiu mai bine ce cartela este aia . dar este expirata pentru neplata si ceri prea mult pentru ea. cu 60 ron imi iau cartela de la focus cu abonamentul platit pe 3 luni . asa ca de asta am postat, dar daca tu nu ai tacut din gura am postat din nou sa intelegi. o zii buna

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

mai baiatu stiu mai bine ce cartela este aia . dar este expirata pentru neplata si ceri prea mult pentru ea. cu 60 ron imi iau cartela de la focus cu abonamentul platit pe 3 luni . asa ca de asta am postat, dar daca tu nu ai tacut din gura am postat din nou sa intelegi. o zii buna
    Parca e 22 RON pe luna. Si eu vreau asa cartela. Cine are ? Serios, nu glumesc.
    DM800+3 DM500 + server Oscam+3CC ........ 93E-31,5W

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Mai baiatu ia du-te si vezi-ti tu de treaba ta si ia-ti de unde stii si lasa oamenii in pace pe aici. Iar apoi mai intai sa devii mai vechi pe forumul asta si apoi sa deschizi tastatura la scris aici,daca nu te-or da afara de aici ca vad ca te cam bagi de aiurea prin mai tot forumul peste altii pe unde nu-ti fierbe oala. Pa!

Nukem Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Exclamation salut

Deci chiar nu stiam ca trebuie sa fiu veteran pe RDI ca sa stiu anumite lucruri,daca esti vechi nu inseamna neparat ca cunosti , si daca esti nou nu inseamna ca nu cunosti, inainte sa induci lumea in eroare sau sa te faci bisnitar pentru simplu fapt ca esti ( VECHI ) gandestete mai bine la ce iti zic , si moderatorii nu cred ca accepta reclama gen (sunt vechi sunt mai jmecher) asa ca baiatule sa ii zici lu baiatul tau,eu am postat un adevar tu aiureli. Si chiar nu stiam ca se vand mai bine produsele celor care se lupta pentru USER vechi si cu multe Power Reply si daca observ bine am venit mai devreme ca tine pe rdi.vezi data . Sarbatori Fericite si nu te supara. (prieten e ala care iti arata defectele nu calitatile) Have a nice day.

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Deci chiar nu stiam ca trebuie sa fiu veteran pe RDI ca sa stiu anumite lucruri,daca esti vechi nu inseamna neparat ca cunosti , si daca esti nou nu inseamna ca nu cunosti, inainte sa induci lumea in eroare sau sa te faci bisnitar pentru simplu fapt ca esti ( VECHI ) gandestete mai bine la ce iti zic , si moderatorii nu cred ca accepta reclama gen (sunt vechi sunt mai jmecher) asa ca baiatule sa ii zici lu baiatul tau,eu am postat un adevar tu aiureli. Si chiar nu stiam ca se vand mai bine produsele celor care se lupta pentru USER vechi si cu multe Power Reply si daca observ bine am venit mai devreme ca tine pe rdi.vezi data . Sarbatori Fericite si nu te supara. (prieten e ala care iti arata defectele nu calitatile) Have a nice day.
    Mai baiatu,probabil ai tu de vanzare asa ceva si nu-ti convine pretul meu...Eu am avut un alt nume de user mult mai vechi inaintea acestuia pe care l-am sters cand l-am facut pe asta si ti-am mai zis vezi-ti naibi de treaba ta si mai lasa oamenii in pace sa-si vanda ce au,iar cand ai sa ai de vanzare tu atunci sa te apuci de scris ce vrei tu si eventual am sa-ti scriu si eu tot felu de prostii de-a tale ca sa vezi cum e. Pa!

PS.Rog un moderator sa stearga toate posturile inutile scrise in aceasta discutie cu acest individ in topicul acesta al meu. Va multumesc si va rog scuzati aceasta discutie inutila. Srabatori fericite si numai bine tuturor!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)