Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 8 of 8
    Gold Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Default Abonamente sau carduri in CS !

Daca tot santem in era CS-ului si santem romanii care nu prea ne permitem carduri gen SKY IT , D+ samd propun ca in afara de cardurile romanesti care le stim deja sa veniti cu carduri interesante care merita puse la bataie in share si la care ar sarii si strainii !

eu va propun niste carduri care cred ca ar prinde bine la oricine si nu sant asa scumpe !

1 http://www.hm-sat-shop.de/erotic-pay...te.html?sp0311

2 http://www.smartcard24.com/al-jazeer...rd-a10114.html

3 http://www.smartcard24.com/pay-tv/ar...sque-k299.html

4 http://www.smartcard24.com/pay-tv/hdtv-sender-k481.html

toate cardurile sub 200 de euroni ...

Daca mai aveti carduri interesante cu link bagatimare !

Daca la vreun moderator ia placut ideea mea sa puna stiky daca nu asta e !

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

salut , aici mai sunt ceva carduri : http://www.satmedia.ro/Cartele.html . spor la cumparaturi .

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

@ savin stelian

mie personal nu prea imi vine sa cred ca satmedia poate sa ofere astea 21 de carti

mie de ex. cum stau in strainatate- nu cred ca imi face abo de Akta- de ex.

doar asi vrea si eu sa stau pe partea legala

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

@BOMBER: nu știu ce face și cum face Satmedia, dar există și varianta pre-pay de la AKTA. Plătești cartela și ai valabilitate un an de zile, fără facturi și alte complicații. O poți cumpăra și de la Elstar (de exemplu).

Banned Mentor
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Smile Salut

Quote Originally Posted by BOMBER View Post
    @ savin stelian

mie personal nu prea imi vine sa cred ca satmedia poate sa ofere astea 21 de carti

mie de ex. cum stau in strainatate- nu cred ca imi face abo de Akta- de ex.

doar asi vrea si eu sa stau pe partea legala
    Salut

Trimite-ne comanda ta si iti onorom orice tip de abonament din portofoliul de subscriptii oficiale ce le avem expuse pe site.
    Probabil ca acest tip de abonament te intereseaza pe tine >AKTA CARTELA PREPAID 12 LUNI BAZA + EXTRA TOTAL http://www.satmedia.ro/Cartele/AKTA/...TRA-TOTAL.html

p.s.
    Sincer, nici mie personal nu prea imi vine sa cred ca omul a ajuns deja pe luna.

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

PENTHOUSE HD merge in share pe cccam ? Ii merge cuiva ? Mie nu mi-a deschis niciunul din cele trei canale, cu cccam, pe 9 grade E. Imi zice ceva de sistem, ca nu e suportat, n-am avut vreme sa aprofundez.
    Ma intereseaza pe mine, bine ca ati deschis discutia, am fost cam ocupat in ultima vreme si tot am uitat sa intreb de pachetul asta. Daca iau cartela, merge in dream8000, nu de alta dar am vazut ca vine cu un CAM ? Ce drac de cam e ala ? Daca merge in sloturile de la dream de ce sa iau si cam-ul ?
    Pe de alta parte ma mir ca nu il au la hm-sat.
    Daca merge pe cccam, in dream, internal, fara complicatii, sun la satmedia si daca au, fac comanda. Nu de alta dar am vrut sa iau un gamma card, dar n-am aflat pana in zi de azi de unde pot sa cumpar unul, la un pret decent, de pe un site verificat de alti useri, asa ca de frica sa nu iau teapa de pe vreun site care nu are nici macar un numar de telefon si o adresa, am renuntat la gamma card. Doar din motivul asta. Inca ma mai gandesc la el, dar nici teapa nu vreau.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by cartita View Post
    PENTHOUSE HD merge in share pe cccam ? Ii merge cuiva ? Mie nu mi-a deschis niciunul din cele trei canale, cu cccam, pe 9 grade E. Imi zice ceva de sistem, ca nu e suportat, n-am avut vreme sa aprofundez.
    Ma intereseaza pe mine, bine ca ati deschis discutia, am fost cam ocupat in ultima vreme si tot am uitat sa intreb de pachetul asta. Daca iau cartela, merge in dream8000, nu de alta dar am vazut ca vine cu un CAM ? Ce drac de cam e ala ? Daca merge in sloturile de la dream de ce sa iau si cam-ul ?
    Pe de alta parte ma mir ca nu il au la hm-sat.
    Daca merge pe cccam, in dream, internal, fara complicatii, sun la satmedia si daca au, fac comanda. Nu de alta dar am vrut sa iau un gamma card, dar n-am aflat pana in zi de azi de unde pot sa cumpar unul, la un pret decent, de pe un site verificat de alti useri, asa ca de frica sa nu iau teapa de pe vreun site care nu are nici macar un numar de telefon si o adresa, am renuntat la gamma card. Doar din motivul asta. Inca ma mai gandesc la el, dar nici teapa nu vreau.
    only works with IncubusCamd and MGCAMD

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Deci nu merge pus in share, pe cccam, sa pricep eu. Mai asteptam vreo versiune nou de cccam, dar in ultima vreme cam pauza de versiuni noi de cccam.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)