Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 27
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default "DIGI pentru familia ta" - noua (prima?) campanie de marketing a rcs&rds

rcs&rds a inceput o campanie de marketing ce ii are ca promotori pe carcotasi.

http://www.youtube.com/watch?v=xxtt4wJxixY - reclama pentru digitv

Goin' Ape Expert
    Posts Thanks / Likes

Am vazut si eu aceste reklame ... sunt mai multe ... cred ca fac parte dintr-o campanie de promovare mai larga ... dar ceeace e interesant, e ca pana acum doar pe canalele digi le-am vazut ... asa ce rost are ... cei care au digisport au deja si digi ....

P R I M E Mentor
    Posts Thanks / Likes

Probabil au impresia că toți românii sunt abonați la digi.
    Offset 0.95m Aluminiu,Lnb 0.3dB,H-H Strong DM2100,DM 500S ,Dm 500HD

Be the type of person that when your feet touch the floor in the morning the devil says, "Aww shit... they're up"

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Nexxus View Post
    Am vazut si eu aceste reklame ... sunt mai multe ... cred ca fac parte dintr-o campanie de promovare mai larga ... dar ceeace e interesant, e ca pana acum doar pe canalele digi le-am vazut ... asa ce rost are ... cei care au digisport au deja si digi ....
    sunt mai multe. nu am vrut sa fac "spam", am postat strict ce are legatura cu digitv. se poate face legatura de pe youtube si la restul. ar trebui sa in cate-va zile sa intre pe televiziunile de interes general. cineva zicea ca a vazut ieri una din reclame pe tvr1 la sfarsitul formulei1.

Stargate FAN Teacher
    Posts Thanks / Likes

Cum să fie prima? Nu mai ţii minte reclama cu ursul? Sau cea cu căţelul...

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Default reclama

Quote Originally Posted by Nexxus View Post
    se difuzeaza si pe Prima Tv si Tvr1
    "Success is not finale, failure is not fatale, is the courage to continue that counts."

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Eu acum vreo 2 ore am vazut o reclama pt Digisport pe canalul PrimaTV.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by dondos View Post
    Cum să fie prima? Nu mai ţii minte reclama cu ursul? Sau cea cu căţelul...
    acelea au fost reclame numai pentru digisatelit.
    acum este vorba despre o campanie bazata pe acelasi concept pentru toate produsele rds.

ps. intre timp mai au fost si vreo 2 reclame la digimobil

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

De ce se complica oare RCS-RDS cu reclamele ? Cea mai buna reclama este lipsa receiverelor sau obtinerea lor pe pile ... Mai buna reclama ca asta (si gratis) nu exista .

Stargate FAN Teacher
    Posts Thanks / Likes

Da, am văzut reclama cu Găinuşă. Mă întreb cum o fi avut semnal în Apuseni... Poate pentru că era pe altă reţea

Este penurie de receivere, dar telefoane au. După receiver am aştepat 1 lună, dar mobilul şi fix-mobil-ul le-am primit imediat.

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Au avut toata saptamana si reclama la Digisport pentru meciul Timisoara- Steaua..pe Antene (A1 ..A3 ) Radio Zu ..cam multa pt un meci

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

au nevoie de reclama la cablu pentru orasele noi si la telefonie peste tot. multi raman uimiti cand aud ca primesc telefonie gratuita si nu le vine sa creada. zic ca e o smecherie ceva la mijloc.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by maistorul View Post
    au nevoie de reclama la cablu pentru orasele noi si la telefonie peste tot. multi raman uimiti cand aud ca primesc telefonie gratuita si nu le vine sa creada. zic ca e o smecherie ceva la mijloc.
    Pai e o smecherie, ca promit ca ti-l dau si... nu se stie cand il primesti. Eu am sunat in prima zi de oferta si pana azi nu am vazut telefonul fix cu SIM (si am de la ei si satelit si telefon mobil platit separat) Mi-au promis ca raman in evidenta lor, ca trebuie sa ma contacteze cel care se ocupa de zona. Anul ăsta oare
    SkyStar1, SkyStar2 USB Plus, Humax Digi II+, Kaon (FocusSat) & Dolce, antenă mobila 1,4m, 63E-30W + antene fixe Dolce & Focus/Digi

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by satcodx2002 View Post
    Pai e o smecherie, ca promit ca ti-l dau si... nu se stie cand il primesti. Eu am sunat in prima zi de oferta si pana azi nu am vazut telefonul fix cu SIM (si am de la ei si satelit si telefon mobil platit separat) Mi-au promis ca raman in evidenta lor, ca trebuie sa ma contacteze cel care se ocupa de zona. Anul ăsta oare
    tu stii despre acest serviciu deoarece esti un om informat.
    eu ma refer la cei care nu umbla pe internet, nu au cunostinte pe rds si cand se trezesc cu agentul rds la usa, cred ca agentul respectiv vrea sa le ia casa daca le cere buletinul pentru a ii completa contractul si mai cred ca vor plati o avere abonament la telefonia de la rds pentru ca asa au auzit cand stateau la coada la casierie ca vorbeau 2 tzatze ca se va baga abonament dupa 3 luni.

Bagator de seama Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by satcodx2002 View Post
    Eu am sunat in prima zi de oferta si pana azi nu am vazut telefonul fix cu SIM (si am de la ei si satelit si telefon mobil platit separat) Mi-au promis ca raman in evidenta lor, ca trebuie sa ma contacteze cel care se ocupa de zona. Anul ăsta oare
    Nu esti singurul in situatia asta, la fel m-au aburit si pe mine, eu unul mi-am luat deja gandul. E o oferta doar pe hartie, aproape inexistenta practic.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)