Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 24
    Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Default VS cica are un fix la N3

si pare-se ca o sa-l lanseze pe 22Oct...mie imi cam pare hoax dar...sa traim si sa vedem. Stie cineva daca exista un stand alone fix (nu cs) pentru plastic n3?
    FORUM RULES
    Nomad Iresponsabil

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by yo3gjc View Post
    si pare-se ca o sa-l lanseze pe 22Oct...mie imi cam pare hoax dar...sa traim si sa vedem. Stie cineva daca exista un stand alone fix (nu cs) pentru plastic n3?
    Si in Sept 17 cica au avut fix si tot hoax a fost

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

acum spun ca iesirea fixului este iminenta.sa vedem.

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

E greu sa mentii un site ca ftahq....
    Probabil ca deja forumul ii obliga sa aiba un server al carui CPU sa faca fata; asa ca l-au taiat. Daca ar fi pus un anunt de genul "treceti pe la noi cand auziti ca e gata" atunci spunsorii s-ar fi retras si ei pana cand era "gata".
    Asa ca baietii dau termene fantoma ca sa nu uite oamenii de ei si mai ales de sponsorii lor, desi in vremurile astea nu's ce bani mai fac si ei. Iminente imi par doar problemele lor.
    Aegyssus

100% Tiran Teacher
    Posts Thanks / Likes

Viewsat se refera la hack-ul pentru Windows 7 ca doar pe 22 oct ii da drumul pe piata!

zzzzzzzzzzzzz Expert
    Posts Thanks / Likes

windows 7? l'au spart de cand a iesit prima beta

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Aegyssus View Post
    E greu sa mentii un site ca ftahq....
    Probabil ca deja forumul ii obliga sa aiba un server al carui CPU sa faca fata; asa ca l-au taiat. Daca ar fi pus un anunt de genul "treceti pe la noi cand auziti ca e gata" atunci spunsorii s-ar fi retras si ei pana cand era "gata".
    Asa ca baietii dau termene fantoma ca sa nu uite oamenii de ei si mai ales de sponsorii lor, desi in vremurile astea nu's ce bani mai fac si ei. Iminente imi par doar problemele lor.
    Eu cred ca e cazul sa ne luam adio de la fixuri si TV moaca,eu unul am vandut sau aruncat totul,dishuri,cutii LNBuri si 3Km de cabluri.
    La ce se scrie pe aici ar fi mult prea complicat si nesigur sa tii pasul cu N3.
    Parerea mea...

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by costinitalia View Post
    windows 7? l'au spart de cand a iesit prima beta
    Si pe unde s-ar gasi cioburile? De curiozitate ca eu merg pe linux, mai ales de cind mi-a crapat vista urit de tot (noroc ca am mai salvat ceva data de pe HD cu ajutorul unui linux live cd)

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

Default Solutia mea la N3

Solutia mea personala la N3 este un NFUSION HD box ,merge bine fara freezing ,cine e interesat sa caute nfusionforum pe google pt mai multe detalii .
    Discalimer : Nu sint dealer de Nfusion numai utilizator ,si merge perfect pt Dish network si canadieni { BEV} ,dar trebuie sa fii conectat la internet pt key sharing , nu au PPV deschise dar au mai toate celelate canale deschise ,si este suficient pt nevoile mele actuale .S-auzim numai de bine ! lancia 832.

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by lancia832 View Post
    Solutia mea personala la N3 este un NFUSION HD box ..
    Nu ti-e teama sa folosesti IKS?

__/\__/\__/\_____________ Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by callatis View Post
    Nu ti-e teama sa folosesti IKS?
    Lui ca utilizator nu o sa`i dea prea mult. Probabil 1-2 ani cu suspendare )

Bătrîn fără minte Expert
    Posts Thanks / Likes

asa este cu cit sint mai putini utilizatori pe IKX mie o sami merga mai bine fara frezing
    daca nu ii inviti in casa si le arati ce ai tu nu au ce sati faca le trebuie si un martor

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Default da

dar romanii merg? cu nfusixx?

sau ce scula merg sa vezi romanii...?>

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by stel_i79 View Post
    dar romanii merg? cu nfusixx?

sau ce scula merg sa vezi romanii...?>
    Cu IPTV sau Ntouch.Scoate si tu 20 de lei din buzunar.

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

Default solutia mea la N3

Haide-ti mai baietii romani chiar asa fricosi sa fie romanii ,noi care ne tragem din Decebalus si Traian ,cu istoria noastra milenara sa ne fie frica ca vine nea Dick si ne aresteaza {HA !HA !} .

Acum fara misto astia cu Nfusion sint in bussines de pe vremea lui N2 si inca merg si acuma cu N3 ,si nu am citit de vreun caz de arestare inca ,si e cam greu ,ginditi-va si voi ,cred ca au aproape de jumate de milion de boxe vindute ,nu am de unde sa stiu numarul ,presupun ,dar ca sa vina DICK sa faca mandat de perchezitie la toate casele care folosesc baxa sau cel putin la citeva dintre ele si sa nu se auda nimic pe internet forums ,ma indoiesc .
    Eu unul daca ar fii ceva sa intru in rahat as da de veste si la altii pe internet .si nu am citit de asa ceva pina acum .

Nu zic ca nu se poate intimpla dar probabilitatea sa se intimple cred ca este infima .
    Si in plus de asta astia de la Nfusion din cite am citit zic ca au serverele la care ne legam noi care folosim asa ceva securizate in Koreea de Sud si e greu sa le distruga astia de la Dick .

Asa ca nu imi purtati de grija mai baietii ca eu unul cred ca voi folosii baxa pentru o bucata lunga de timp fara probleme ,cind voi citii pe net ca a fost vreounul arestat ,poate ca o sa mai imi dea de gindit ,dar pina atunci vizionez programele fara cea mai mica frica sau remuscare ,sint bucuros ca am gasit siteul de unde sa cumpar baxa si sint foarte happy cu ea pina acum ,cind n-o mai merge ,o sa cumpar pe cea care v-a merge ,ca sint sigur ca intodeauna v-a fii una care va merge .
    Asa ca depinde de fiecare dintre noi cit de viteaz este ,si cit risc poti sa duci ,daca nu vrei nici un risc platesti subscriptia si nu te doare capu si dormi linistit noaptea ,nu ca nu as dormi eu linistit ,zic de altii utilizatorii.
    Stiu ca am scris cam mult dar asta cred eu ,si nu zic la nimeni sa faca ca mine ,fiecare trebuie sa decida pt.el .Hai sa auzim numai de bine ! lancia 832.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)