Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 5 of 5
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Poli Timisoara-VfB Stuttgart pe Sky sport HD

Puteti vedea meciul Poli Timisoara-VfB Stuttgart si pe Sky sport Hd Germania, cu comentariu romanesc.

Mägar de marcä Expert
    Posts Thanks / Likes

mai bine nu-l vedeam
    Poli a fost ieri un mare 0
    adevärul este inventia unui mincinos

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Mda,hidric,insa eu zic ca astea ne sunt limitele,e primul an de experienta la nivel inalt,pentru performante trebuie bani,bani multi,eu insa sunt fericit ca echipa mea de suflet POLITEHNICA TIMISOARA mi-a dat acest privilegiu,de ai vedea live si inca ceva cu care ne mandrim (sper ca mi-a tradus bine prietenul meu) :
    Presa din Munchen...Poli Timisoara-VFB Stuttgart
    "Cei mai frumosi suporteri din Europa, cea mai frumoasa atmosfera traita vreodata de reporterii nostrii pe un stadion de fotbal. Publicul Timisorean este cu siguranta cel mai fair-play si cel mai educat din cate ne-a fost dat sa vedem. Timisoara per ansamblu a dat o lectie de civilizatie, cu care unii suporteri germani nu erau obisnuiti, in special cei care au avut in ultimii ani deplasari in bucuresti. Ceea ce s-a intamplat in oras, inaintea meciului, pe stadion, in timpul meciului si prestatia "ultrasilor" Romani dupa meci, a fost o lectie de civilizatie, un exemplu de urmat."

http://www.youtube.com/watch?v=dPFbKMuoukU
    http://www.youtube.com/watch?v=OfEEv7To2p4 min 0.45 fanii din stuttgart ne aplauda la scena deschisa
    PS iar pt maimutele de la bucale http://www.youtube.com/watch?v=-yV_oJg6uWM care nu stiau despre ce este vorba
    Meduza GORGONA
    GORG'ONĂ, gorgone, s.f. Monstru din mitologia greacă, închipuit ca o femeie cu serpi în loc de păr, a cărei privire împietrea orice fiinţă. ♦ Ornament arhitectural reprezentând capul unui astfel de monstru. - Din lat. Gorgona, fr. Gorgones.
    Sursă : DEX'98 (10916) - gall

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Red face

pacat ca doar publicu a fost de liga campionilor , oare cind va fi si echipa ? care nu a jucat nimic, deocamdata nu avem echipa de liga campionilor poate pe viitor

__/\__/\__/\_____________ Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by liviusco View Post
    pacat ca doar publicu a fost de liga campionilor , oare cind va fi si echipa ? care nu a jucat nimic, deocamdata nu avem echipa de liga campionilor poate pe viitor
    Acum citiva ani se zicea ca doar publicul e de liga1 si uite`i acum jucind in CL. O sa ajunga Poli sus si in Europa. Rabdare. A fost doar al 3-lea lor meci.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)