PDA

View Full Version : Ce Cam recomandati pt. Humax 8100ci

Gitana
21st June 2006, 03:18
Am primit un Humax 8100ci cu 60 de euroi de un an de zile cu garantie inca.
Acum stau si m-am impiedicat pt. ca nu stiu ce Cam sa-mi iau la el, care se potriveste mai bine cu acest tip de receptor.
Astept sfaturi !!!

Multam de pe acum !

gigelsat
21st June 2006, 03:29
T-rex Cam (Dragon Cam) - sunt identice. Eu am folosit o vreme unul cu Dragon Cam si se misca foarte bine. In plus cu soft original (de fapt nici nu vei gasi patch pentru el) poti alege calea cu care sa se deschida un anumit program, adica FTA, CAS1, CAS2 etc. Daca ai nevoie de ultimul soft pentru acest receptor cred ca-l mai am si ti-l pot trimite.

Succese!

Gitana
21st June 2006, 06:40
T-rex Cam (Dragon Cam) - sunt identice. Eu am folosit o vreme unul cu Dragon Cam si se misca foarte bine. In plus cu soft original (de fapt nici nu vei gasi patch pentru el) poti alege calea cu care sa se deschida un anumit program, adica FTA, CAS1, CAS2 etc. Daca ai nevoie de ultimul soft pentru acest receptor cred ca-l mai am si ti-l pot trimite.

Succese!

Sal
Cite-am pe un forum german ca T-rex(Dragon) funktioneaza cu Humi 8100ci
dar unul spunea ca dupa ca. o ora se oprea din cauza ca se supraincalzea T-rex cam-ul,altul zicea ca se tot sterge iar unul zicea ca merge destul de stabil.Na ce sa mai crezi ?
Tu ai avut vreodata ceva probleme cu aceasta pereche (humax8100ci+T-rex) ?
Da daca-l ai, as avea nevoie de ultimul soft !!!

Hai Noroc

Gitana
21st June 2006, 06:46

Succese!

Uite versiunea asta ar merge cu el ??
http://digibox24.de/shop/product_info.php?cPath=57&products_id=327&osCsid=87f4296cbd67d5929d708531ecae422b

gigelsat
21st June 2006, 08:31
E bun camul de acolo.
Da-mi o adresa valida de email sa am unde sa-ti trimit softul.

Gazduire Web si Inregistrare Domenii