PDA

View Full Version : @Fanta: RDI francais interventzie Admin solicitata

francezul
7th June 2006, 02:09
O rugaminte la admin , primesc pe mp message ca o cioara din maroc taie shi spanzura pe rdi francais in plus o da pe araba ca sa nu se intzeleaga decit ei intre ei ishi mai pune shi nume de shmecher auzi tu la el Excelence deci luatzi masuri va rog ,mersi in avans!!!

gepeto
7th June 2006, 02:22
O rugaminte la admin , primesc pe mp message ca o cioara din maroc taie shi spanzura pe rdi francais in plus o da pe araba ca sa nu se intzeleaga decit ei intre ei ishi mai pune shi nume de shmecher auzi tu la el Excelence deci luatzi masuri va rog ,mersi in avans!!!

Spamm-eaza la greu RDI ...a postat acelasi mesaj de 100 de ori...a trebuit sa pierd ceva timp sa sterg tampeniile lui...problema este ca a fost facut si moderator..... :evil:
L-am avertizat, i-am scris si pm...dar se face ca ploua....

titiniu
7th June 2006, 02:31
si pe spaniol ar trebuii,vine cate unu si deschide cate 4,5,topicuri cu aceiasi intrebare,dupa ce primeste raspunsul nici macar nu multumeste,daca se poate dau o idee,sant inscris pe cel mai bun forum in portugalia platesc anual 10E,deci daca deschide cineva un topic cu o intrbare trebuie sa multumeasca dupa ce a primit raspunsu si sa spuna daca si-a rezolvat problema,daca nu a multumit si nu a raspuns daca si-a rezolvat problema,este trecut pe lista neagra si daca mai deschide alt topic ai este automat sters,mi se pare ca este o idee buna,asa o persoana inainte sa deschida un topic nou odata se uita daca mai exista acelasi topic cu aceiasi intrebare si are si raspuns.

atentie este o parere,voi decideti.
bafta la toti.

gepeto
7th June 2006, 02:34
si pe spaniol ar trebuii,vine cate unu si deschide cate 4,5,topicuri cu aceiasi intrebare,dupa ce primeste raspunsul nici macar nu multumeste,daca se poate dau o idee,sant inscris pe cel mai bun forum in portugalia platesc anual 10E,deci daca deschide cineva un topic cu o intrbare trebuie sa multumeasca dupa ce a primit raspunsu si sa spuna daca si-a rezolvat problema,daca nu a multumit si nu a raspuns daca si-a rezolvat problema,este trecut pe lista neagra si daca mai deschide alt topic ai este automat sters,mi se pare ca este o idee buna,asa o persoana inainte sa deschida un topic nou odata se uita daca mai exista acelasi topic cu aceiasi intrebare si are si raspuns.

atentie este o parere,voi decideti.
bafta la toti.

Daca am avea butonul Search...ar fi mai usor...cat despre "Multumesc"...nu se mai obisnuieste pe la noi...

titiniu
7th June 2006, 02:38
ok.

mam referit mai mult la rdispaniol.
bafta.

gepeto
7th June 2006, 03:03
Mai, dar are tupeu....imi trimite PM si ma avertizeaza.... :lol: :lol:
Fanta, de ce dai drepturi de moderator unuia care are 100 de posturi dintra care sunt spammuri??
Te rog, poate iei masuri ;)

Major
7th June 2006, 03:56
Gepy nu mai comenta mult ca mexicanul ala azi maine itzi taie vreo 10 000 de postari :lol:

francezul
8th June 2006, 07:53
up! e in vacantza Fanta?

FloKML
8th June 2006, 09:22
up! e in vacantza Fanta?
Iar a cazut netu ? :lol: :lol: :lol: