PDA

View Full Version : CEVA NOU LA CAPITOLUL V*A 2 (KEY 08) ????

gelvis
26th November 2004, 15:34
TOCMAI MI-AM ACHIZITIONAT UN SS2 PE CARE L-AM GARNISIT CU TOT SOFTUL NECESAR, SI SURPRIZA..... V*A 2 .... DIN PARTI..... SE PARE CA L-AM LUAT DEGEABA..... PRIN ASIA, PE UNDE BANTUI EU IN PREZENT, ERA CAM SINGURA OPTIUNE..... CE O FI DE FACUT???? CAT VA FI ASTEPTAREA DE LUNGA PANA CINEVA CAPABIL VA DA DE CAP ACESTEI PROBLEME CU KEY 08 ?? AM INCERCAT SI ALTI PROVIDERI PE CARE II POT ACOPERI DPDV AL SEMNALULUI DAR SE PARE CA SOFTCAM-URILE SUNT RAMASE IN URMA PENTRU ZONA ASTA, NU NEAPARAT LA KEY, DAR CHIAR CA SISTEME...... ASTA ESTE, CUM ZICEA CINEVA MAI DEVREME UN PIC, RABDARE SI TUTUN....
CEVA OPINII SAU SPERANTE????
(LA ALTI PROVIDERI, M-AM REFERIT MAI SUS LA ZEE TV 113e, C SKY NET 76.5E, SABC 68.5E, TBL TV 88e, ABS CBN 75e, HK CABLE 76.5e - singurul care este ok, este unul din cele 4 TVB de pe 76.5 pentru ca celelalte trei au trecut de acum cateva zile, si ele, pe v*a 2 cu key 08)

onyx
26th November 2004, 15:37
cred ca gasesti ceva lamuriri la forumul de indieni boratzi (ala in engleza)

zumeo_z
26th November 2004, 15:37
... man, cred ca intreci masura ... exista o sectziune speciala dedicata PLACILOR DVB (SS2) AICI (http://www.********.com/f2/viewforum.php?f=24) ! :evil: :evil: :evil:
Te rog frumos sa citeshti forumul complet inainte sa postezi ... mersi !

Bafta,

gepeto
26th November 2004, 15:52
Cu toate ca ma repet:NU MAI POSTATI DECAT PE FORUMURILE SPECIALIZATE!!!Daca avem forum "Placi DVB", atunci informatiile le gasim acolo!!!
Deja e o varza totala in forumul RDI - Romana...
Cu stima.

Anonymous
26th November 2004, 16:18
Si nu mai scrieti cu majuscule!!!! decat atunci cand este nevoie...
Ce este debandada asta pe aici? :evil:

gelvis
26th November 2004, 16:27
interesant, am primit pana acum numai mesaje de "dojana", asa intr-un limbaj decent, ca sa nu le zic altfel.... oricum, multumesc pentru osteneala....... si scuze daca am suparat prea tare unii ochi mai sensibili....

gelvis
26th November 2004, 16:32
oricum, mii de scuze, mi-am insusit criticile.... am considerat ca problema acopera nu numai "placile DVB" sau alceva asemanator..... ci preocupa mai multi cititori si mai multe tematici.... nu ?? OK, pe viitor poate, numai de bine.....

ghettoman
27th November 2004, 21:44
ss2= sitopulizatoru de la oftopic? :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gazduire Web si Inregistrare Domenii